Хмельницька область, Славутський район

В УЛАШАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ ЗІ СВЯТОМ

Дата: 14.10.2020 16:06

14 жовтня у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо День українського козацтва та День захисника України.

Свято 14 жовтня поєднує наші християнські традиції, спадщину українського козацтва, армії Української Народної Республіки та Української Повстанської Армії.

Із нагоди Дня захисника сільський голова Микола Гизимчук разом із виконувачами обов’язки старост відвідав населені пункти громади, щоб привітати захисників зі святом та вручити цінні подарунки в знак пошани за мужність та патріотизм, проявлений під час участі у військових діях на сході України, подякували матерям за виховання мужніх воїнів. Окрім того, сільський голова відвідав місця поховань загиблих земляків та поклав пам'ятні вінки на їхні могили.

У Жуківській філії Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського відбулася традиційна посвята в джури. Отаман Жуківського куреню НКП Хмельниччини МСК «Запорізька Січ» осавул Андрій Ткачук прийняв присягу новобранців та вручив посвідчення джурам.

Микола Гизимчук також  завітав до військової частини А1358, яка дислокується у селі Цвітоха Улашанівської ОТГ, щоб привітати зі святом захисників. Сільський голова вручив захисникам святкові листівки та цінні подарунки з нагоди свята, а також шість плазмових телевізорів, які за програмою сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини були придбані на суму 110 тисяч гривень. Командир військової частини підполковник Микола Гресєв також продемонстрував сільському голові нове приміщення військової казарми, у якій на завершальній стадії проводяться ремонтні роботи, та ознайомив із побутовими умовами проживання та проходження служби військових в/ч 1358. Нові телевізори будуть встановлені у відремонтованій казармі.

Шановні захисники! Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди вас супроводжує удача, зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Нехай ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах.