ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А-1358 ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 13.10.2021 19:37

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня захисників і захисниць України, сільський голова Микола Гизимчук привітав зі святом особовий склад військової частини А-1358, що дислокується у селі Цвітоха.

Від усього виконавчого комітету, депутатського корпусу Улашанівської сільської ради та себе особисто він подякував захисникам за відвагу і героїзм, вірність присязі і служіння українському народові, побажав мирного неба над головою, міцного здоров’я, стійкості духу і віри у вільну та незалежну Україну!

Прекрасним доповненням до привітань став святковий концерт у військовій частині за участі школярів закладів освіти, керівників закладів культури Улашанівської громади, а також Народного аматорського ансамблю танцю «Пролісок», які подарували присутнім у залі військослужбовцям та солдатам строкової служби незабутні позитивні емоції.