Вітаємо з днем народження командира військової частини А 1358 Миколу Вікторовича ГРЕСЄВА

Дата: 17.12.2021 10:58

Виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради щиро вітає з днем народження командира військової частини А 1358 Миколу Вікторовича ГРЕСЄВА, яке він відзначає сьогодні, 17 грудня!

Шановний Миколо Вікторовичу!

Прийміть вітання з нагоди  Вашого дня народження та слова щирої вдячності за вірність військовому обов’язку, мужність і повну самовідданість військовій службі, наполегливість та високий професіоналізм.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, кар’єрного зростання, сімейного благополуччя, життєвого оптимізму, успіхів у військовій справі. Нехай доля постійно збагачує Вас енергією, натхненням та радістю сьогодення, мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди!

Нехай у Вашому домі завжди панували мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – виваженість.
З днем народження!