Щиро вітаємо з ювілеєм депутата Улашанівської сільської ради VIII скликання Валентину Миколаївну Аврамчук

Дата: 28.12.2021 09:50

Сьогодні, 28 грудня, свій славний 55-річний ювілей відзначає депутат Улашанівської сільської ради VIII cкликання, заступник директора з виховної роботи Цвітоського ліцею, мудрий педагог і наставник, щирої душі жінка – Валентина Миколаївна АВРАМЧУК

Шановна Валентино Миколаївно!

У день Вашого ювілею прийміть найщиріші вітання і побажання здоров’я, натхнення, любові, уваги, тепла і сонячного настрою, яскравих вражень, веселкових емоцій!

Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!

Ви володієте неоціненним досвідом, великою мудрістю і розумінням життя. Насолоджуйтесь цими перевагами, продовжуйте і надалі радувати своїм оптимістичним настроєм.

Ми бажаємо Вам море щастя, нехай у вашому домі назавжди оселяться благополуччя і мир, а на кожному кроці вас супроводжує удача і натхнення. Залишайтеся такою ж прекрасною на довгі роки!

З найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету, депутатський корпус Улашанівської сільської ради