ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОЛЬГУ СТАНІСЛАВІВНУ МИРОНЧУК

Дата: 28.12.2021 11:01

Сьогодні, 28 грудня, свій день народження відзначає – депутат Улашанівської сільської ради VIII скликання, керівник ПП «Злагода», добра, мудра, щира жінка – Ольга Станіславівна МИРОНЧУК!

Шановна, Ольго Станіславівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і радості. Нехай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу!

Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на довгі роки!

З найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету, депутатський корпус Улашанівської сільської ради