ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ - ВАЛЕНТИНУ ІВАНІВНУ КУХАРЧУК

Дата: 19.01.2022 09:38

Сьогодні, 19 січня, святкує свій день народження  начальник фінансового відділу  Улашанівської сільської ради - Валентина Іванівна КУХАРЧУК!

Шановна Валентино Іванівно!

Щиро бажаємо Вам доброго здоров'я та наснаги у всіх справах,  щастя, благополуччя та родинного затишку!

Нехай життя щодня дарує приємності та лише радісні хвилювання, а успішне втілення задумів сприяє новим ідеям! Нехай поряд завжди будуть люблячі люди та вірні друзі, а в серці панує весна, в сімейному колі – тепло та затишок! Зичимо здійснення всіх мрій і сподівань!

З днем народження!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради