ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ - НАДІЮ МИКОЛАЇВНУ ГІЖИЦЬКУ!

Дата: 20.01.2022 10:57

Сьогодні, 20 січня, свій життєвий 45-річний ювілей святкує гарна жінка, добра колега, головний спеціаліст з питань бюджету фінансового відділу Улашанівської сільської ради – Надія Миколаївна ГІЖИЦЬКА!

Шановна Надіє Миколаївно!

Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваше серце, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради