A A A K K K
для людей із порушенням зору
Улашанівська територіальна громада
Хмельницька область, Шепетівський район

ПАСПОРТ ГРОМАДИ

                                 ПАСПОРТ                                

Улашанівської сільської ради

станом на 01 січня 2021 року

 

1. Адреса

 

індекс 30070, Славутський  район, с.Улашанівка вул.Перемоги,4

телефон 0989740679 , E-mail:04405064@mail.gov.ua,  ulashanivskaotg@ukr.net

2.Відстань від сільської ради

 

 

Назва

населених пунктів

 

Відстань від

центральної садиби (км)

 

 
 
 

  с.Улашанівка

0

 

  с.Перемишель

5

 

  с. Губельці

7

 

  с.Іванівка

8

 

  с. Шевченко

9

 

  с.Вачів

10

 

  с. Волиця

10

 

  с. Пузирки

11

 

  с. Жуків

12

 

  с.Миньківці

12

 

  с.Романіни

15

 

  с.Бачманівка

15

 

  с.Кам'янка

16

 

  с.Марачівка

16

 

  с.Цвітоха

16

 

  с. Ногачівка

18

 

  с. Ташки

11

 

  с. Пашуки

21

 

  с.Дятилівка

22

 

  с. Хоровець

23

 

  с. Гута

28

 

 

с.Улашанівка

 

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного

центру

-

 

3 км

6 км

123 км

З яким покриттям дорога

-

з твердим

з твердим

з асфальтним

Транспортне сполучення

кількість рейсів (назвати)

 

-

м.Славута – с.Улашанівка

5 рейсів   

м.Славута – с.Улашанівка

5 рейсів    

-

 

с.Вачів, с.Перемишель

 

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного

центру

-

 

8 км

11 км

128 км

З яким покриттям дорога

-

з твердим

з твердим

з твердим

Транспортне сполучення

кількість рейсів (назвати)

 

-

автобусне

с.Вачів

3 рейси

м.Славута-с.Марачівка;

2 рейси м.Славута-с.Яблунівка

автобусне

с.Вачів

3 рейси

м.Славута-с.Марачівка;

2 рейси м.Славута-с.Яблунівка

-

 

с.Волиця, с.Губельці

 

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного

центру

-

 

13 км

16 км

133 км

З яким покриттям дорога

-

з твердим

з твердим

з твердим

Транспортне сполучення

кількість рейсів (назвати)

 

-

автобусне

2 рейси м.Славута –с.Хоросток (через с.Волиця)

автобусне

2 рейси

м.Славута –с.Хоросток (через с.Волиця)

автобусне

 

с.Берездів

м.Хмельницький

 

с.Іванівка, с.Пузирки

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного

центру

-

 

11 км

14 км

131 км

З яким покриттям дорога

-

з твердим

з твердим

з твердим

Транспортне сполучення

кількість рейсів (назвати)

 

-

автобусне

2 рейси

м.Славута –с.Сьомаки    

автобусне

2 рейси

м.Славута –с.Сьомаки    

-

 

с.Жуків

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного

центру

              -

 

15 км

18 км

135 км

З яким покриттям дорога

-

з твердим

з твердим

з твердим

Транспортне сполучення

кількість рейсів (назвати)

 

-    

автобусне

2 рейси

м.Славута –с.Сьомаки    

автобусне

2 рейси

м.Славута –с.Сьомаки    

-

 

с.Ногачівка, с.Дятилівка

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного

центру

-

 

21 км

24 км

141 км

З яким покриттям дорога

-

з твердим

з твердим

з твердим

Транспортне сполучення

кількість рейсів (назвати)

 

-

автобусне

2 рейси

м.Славута –с.Сьомаки, через с.Дятилівка 2 рейси (четвер, субота)  

автобусне

2 рейси

м.Славута –с.Сьомаки, через с.Дятилівка 2 рейси (четвер, субота)  

-

с.Цвітоха, с.Кам’янка, с.Ташки

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного

центру

-

 

1,5 км

12 км

112 км

З яким покриттям дорога

                -

з бетонним

з асфальтним

з асфальтним

Транспортне сполучення

кількість рейсів (назвати)

 

-

-

автобусне

3 - м.Славута – м.Шепетівка

3 – м.Шепетівка – м.Славута

3- м.Нетішин – с.Голики

3 с.Голики – м.Нетішин

14 - м.Славута-м.Хмельницький

 

с.Марачівка, с.Бачманівка

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного

центру

-

 

16 км

19 км

136 км

З яким покриттям дорога

-

з твердим

з твердим

з твердим

Транспортне сполучення

кількість рейсів (назвати)

 

-

автобусне

7 рейсів

с.Гута –м.Славута

с.Марачівка – м.Славута

с.Яблунівка – м.Славута

автобусне

7 рейсів

с.Гута –м.Славута

с.Марачівка – м.Славута

с.Яблунівка – м.Славута

-

 

с.Миньківці, с.Романіни, с.Шевченко

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного

центру

-

 

13 км

15 км

132 км

З яким покриттям дорога

-

з твердим

з твердим

з твердим

Транспортне сполучення

кількість рейсів (назвати)

 

-

 

автобусне

4 рейси

м.Славута –с.Романіни

 

автобусне

         4 рейси       

м.Славута –с.Романіни

 

-

с.Хоровець, с.Пашуки, с.Гута

До автомагістралі

До найближчої залізничної станції

До районного центру

До обласного

центру

-

 

23 км

26 км

132 км

З яким покриттям дорога

-

з твердим

з твердим

з твердим

Транспортне сполучення

кількість рейсів (назвати)

 

автобусне

2 рейси

м.Славута - с.Гута

3 рейси м.Славута -

с.Яблунівка 

автобусне

2 рейси

м.Славута - с.Гута

3 рейси м.Славута -

с.Яблунівка 

-

 

                                                3.Мережа шляхів                      

3.1. Усього комунальних доріг:   107,034 км , з них:

з твердим покриттям:   82,819 км;

асфальтним покриттям: 4,87  км;

грунтовим покриттям:  19,345  км;

потребують капітального ремонту:  -

наявність тротуарів:  -

 

3.2. Усього доріг загального користування: 85,9 км з них:

з твердим покриттям: 688 км,

з асфальтним покриттям: 17,9 км.

 

3.3.Кількість гідроспоруд: 3 , загальна площа:  - кв.м., з них

в комунальній власності: 3

передані в оренду:-0

 

4.Територія

 

4.1.Загальна площа сільської ради: 37862,5 га, в тому числі:

4.2. Структура земельного фонду:

Сільськогосподарські землі: 23911,3593 га, в  тому числі:

рілля – 19252,4878 га

Площа розпайованих земель по сільській раді – 12218,04 га

Кількість земельних часток (паїв) по сільській раді – 3800

 

4.4.Характеристика населених пунктів

 

Назва населених пунктів

Плоша

(га)

Під забудовою та присадибними ділянками

Кількість дворів

с.Улашанівка

351,46

132,44

615

с.Перемишель

282,45

94,47

   412

с.Вачів

153,34

29,98

151

с.Цвітоха

2954

380,7

417

с. Ташки

1672

77,0

124

с.Кам'янка

1087

140,8

262

с.Марачівка

1384

71,6599

149

с.Бачманівка

236,48

40,4

173

с.Іванівка

1460

229,91

193

с. Пузирки

882

58,05

68

с. Жуків

344

288

201

с. Волиця

203

172,89

181

с. Губельці

208

143,64

171

с. Ногачівка

161,6

26,0

109

с.Дятилівка

137,2

24,2

97

с.Миньківці

216,28

89,65

503

с.Романіни

63,36

14,85

99

с. Шевченко

71,63

19,10

82

с. Хоровець

369

16400

200

с. Пашуки

336

14320

170

с. Гута

196

696

85

 

5.Населення

 

Населені пункти

Зареєстровано

с.Улашанівка

1337

- дітей дошкільного віку

65

- дітей шкільного віку

177

- громадян пенсійного віку

240

Перемишельський старостинський округ

967

с.Перемишель

743

- дітей дошкільного віку

76

- дітей шкільного віку

119

- громадян пенсійного віку

162

с.Вачів

224

- дітей дошкільного віку

11

- дітей шкільного віку

23

- громадян пенсійного віку

67

Цвітоський старостинський округ

1996

с.Цвітоха

1307

- дітей дошкільного віку

72

- дітей шкільного віку

153

- громадян пенсійного віку

147

с. Ташки

226

- дітей дошкільного віку

11

- дітей шкільного віку

21

- громадян пенсійного віку

43

с.Кам'янка

463

- дітей дошкільного віку

25

- дітей шкільного віку

57

- громадян пенсійного віку

95

Марачівський старостинський округ

543

с.Бачманівка

293

- дітей дошкільного віку

29

- дітей шкільного віку

41

- громадян пенсійного віку

82

с.Марачівка

250

- дітей дошкільного віку

19

- дітей шкільного віку

26

- громадян пенсійного віку

74

Іванівський старостинський округ

597

с.Іванівка

468

- дітей дошкільного віку

20

- дітей шкільного віку

65

- громадян пенсійного віку

122

с. Пузирки

129

- дітей дошкільного віку

6

- дітей шкільного віку

17

- громадян пенсійного віку

45

Жуківський старостинський округ

497

с. Жуків

497

- дітей дошкільного віку

              26

- дітей шкільного віку

44

- громадян пенсійного віку

149

Волицький старостинський округ

740

с. Волиця

307

 

- дітей дошкільного віку

13

- дітей шкільного віку

36

- громадян пенсійного віку

78

с. Губельці

433

- дітей дошкільного віку

16

- дітей шкільного віку

32

- громадян пенсійного віку

73

Ногачівський старостинський округ

291

с. Ногачівка

183

- дітей дошкільного віку

10

- дітей шкільного віку

20

- громадян пенсійного віку

62

с.Дятилівка

108

- дітей дошкільного віку

1

- дітей шкільного віку

7

- громадян пенсійного віку

54

Миньковецький старостинський округ

1040

с.Миньківці

768

- дітей дошкільного віку

35

- дітей шкільного віку

82

- громадян пенсійного віку

205

с.Романіни

167

- дітей дошкільного віку

11

- дітей шкільного віку

30

- громадян пенсійного віку

53

с. Шевченко

105

- дітей дошкільного віку

0

- дітей шкільного віку

5

- громадян пенсійного віку

25

Хоровецький старостинський округ

1047

с. Хоровець

426

- дітей дошкільного віку

25

- дітей шкільного віку

58

- громадян пенсійного віку

190

с. Пашуки

454

- дітей дошкільного віку

20

- дітей шкільного віку

47

- громадян пенсійного віку

150

с. Гута     

167

- дітей дошкільного віку

15

- дітей шкільного віку

25

- громадян пенсійного віку

73

Всього

9055

 

6.Основна діяльність

Улашанівської сільської ради

 

6.1.Дата створення територіальної громади: 2018 рік

 

6.2. Сільський голова: Гизимчук Микола Васильович

число, місяць і рік народження: 12.03.1961 року;

службовий телефон: 0989740679;

освіта, що і коли закінчив: Кременецький лісотехнічний технікум, 1980 рік;

спеціальність за освітою: майстр лісу; Житомирський агроекологічний університет, 2006 рік, спеціальність інженер-еколог лісового господарства.

сільським головою обраний (дата):  17.12.2020 (вдруге).

 

6.3.Секретар ради: Мазур Лариса Олексіївна

число, місяць і рік народження:01.03.1975 року;

службовий телефон: 0989740679;

освіта, що і коли закінчила: Український державний університет харчових технологій в м.Київ, 1997 рік;

спеціальність за освітою:  інженер-технолог;

дата обрання секретарем ради:  17.12.2020 (вдруге).

 

6.3.Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради: Лавренчук Олексій Павлович

число, місяць і рік народження:20.08.1979 року;

службовий телефон: 0989740679;

освіта, що і коли закінчив: Міжрегіональну академію управління  персоналом в м. Київ, 2002 рік;

спеціальність за освітою: юрист;

дата обрання заступником:  27.01.2021 (вдруге).

 

6.3.Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради: Бойчак Дмитро Володимирович

число, місяць і рік народження: 16.11.1964 року;

службовий телефон: 0989740679;

освіта, що і коли закінчив: Вінницький державний педагогічний інститут, 1988  рік;

спеціальність за освітою: вчитель;

дата обрання заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради:  27.01.2021 (вдруге).

 

6.3.Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету: Олінійчук Оксана Віталіївна

число, місяць і рік народження: 09.09.1973 року;

службовий телефон: 0989740679;

освіта, що і коли закінчила: Тернопільська академія народного господарства, 1999 рік;

спеціальність за освітою:  економіст;

дата обрання керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету:  27.01.2021 (вдруге).

 

6.4.Апарат ради

 

Посада

Прізвище, імя по батькові

Сільський голова

Гизимчук

Микола Васильович

Секретар сільської ради

Мазур

Лариса Олексіївна

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Лавренчук

Олексій Павлович

 

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Бойчак

Дмитро Володимирович

 

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Олінійчук

Оксана  Віталіївна

Староста Волицького старостинського

 округу

Власюк

Любов Миколаївна

Староста Іванівського старостинського

округу

Хавронюк

Борис Петрович

Староста Жуківського старостинського

округу

Ткачук

Андрій Володимирович

Староста Марачівського старостинського округу

Шеренгівська

Ілона Анатоліївна

Староста Миньковецького старостинського округу

Сідлецька

Марія Леонідівна

 

Староста Ногачівського старостинського округу

Матвійчук

Анатолій Іванович

Староста Перемишельського старостинського округу

Парфенюк

Тетяна Володимирівна

Староста Цвітоського старостинського

 округу

Савчук

Дмитро Дмитрович

Староста Хоровецького старостинського округу

Поліщук

Яків Михайлович

Начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення-головний бухгалтер

Харчук

Віра Миколаївна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення

Тимчишина

Алла Вікторівна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення

Войтюк

Світлана Василівна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення

Степанюк

Альона Володимирівна

 

 

Головний спеціаліст з публічних закупівель, написання проектів відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення

Адамчук

Інна Іванівна

Водій автотранспортних засобів відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення 

Озінковський

Леонід Ростиславович

Прибиральник службових приміщень відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення

Власюк

Наталія Василівна

 

Головний спеціаліст юридичного відділу

Самчук

Оксана Леонідівна

 

Начальник  відділу загальної і організаційної роботи

Китюшко-Шатковська Любов Петрівна

Секретар керівника

 

Вітошко

 Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст з питань кадрової роботи відділу загальної і організаційної роботи

Поліщук

Ганна Петрівна

 

Головний спеціаліст відділу загальної і організаційної роботи

Машук

Тетяна Іванівна

 

Діловод відділу загальної і організаційної роботи

Семенчук

Валентина Михайлівна

Діловод відділу загальної і організаційної роботи

Попель

Тетяна Василівна

Діловод відділу загальної і організаційної роботи

Щавінська

Неля Вікторівна

Діловод відділу загальної і організаційної роботи

Бабушкіна

Лариса Володимирівна

Діловод відділу загальної і організаційної роботи

Косік

Наталія Андріївна

Фахівець з питань комунікацій та висвітлення діяльності відділу загальної і організаційної роботи

Пермякова Алла Володимирівна

Начальник реєстраційного відділу-державний реєстратор

Коробчук

Олег Степанович

Завідувач військово-облікового бюро реєстраційного відділу

Маліновська Оксана Василівна

Інспектор з паспортної роботи реєстраційного відділу

Матвійчук Наталія Василівна

Діловод реєстраційного відділу

Лавренчук Світлана Василівна

Начальник відділу  містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства

Мазур Микола Іванович

Спеціаліст-архітектор відділу  містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства

 

Форсюк Віктор Миколайович

Головний спеціаліст інженер землевпорядник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства

Гончаренко

Ірина Володимирівна

Інспектор землевпорядник відділу  містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства

Бондарук

Єлизавета Василівна

Завідувач сектором з питань цивільного захисту населення

Шитманюк

 Наталія Олександрівна

 

Інші структурні підрозділи

Начальник фінансового відділу

Кухарчук

Валентина Іванівна

Головний спеціаліст фінансового відділу

Садовська

Наталія Леонідівна

Головний спеціаліст з питань бюджету фінансового відділу

Гіжицька

Надія Миколаївна

Головний спеціаліст з питань освіти відділу з гуманітарних питань

Рубан

Тетяна Василівна

Головний спеціаліст з питань культури відділу з гуманітарних питань

Кравченко

Оксана Володимирівна

Головний спеціаліст  економіст відділу з гуманітарних питань

Ульяніцька

Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст  бухгалтер відділу з гуманітарних питань

Черниш

Леся Станіславівна

Головний спеціаліст  бухгалтер відділу з гуманітарних питань

Ситняк

Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст  бухгалтер відділу з гуманітарних питань

Терентюк

Тетяна Ананіївна

 

Головний спеціаліст  бухгалтер відділу з гуманітарних питань

Ознамець

Вікторія Федорівна

Головний спеціаліст з питань соціального захисту

Дербугова

Ольга Павлівна

Начальник відділу Служби у справах дітей, сімї і молоді

Пшевлодська

Олена Анатоліївна

 

6.7.Склад виконавчого комітету ради  

 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата

народження

Посада та місце роботи

1

Гизимчук Микола Васильович

12.03.1961

Улашанівський сільський голова, голова виконавчого комітету

2

Олінійчук Оксана Віталіївна

09.09.1973

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

 

Члени виконкому

 

 

3

Мазур Лариса Олексіївна      

01.03.1975

Секретар Улашанівської сільської ради

4

Бойчак Дмитро Володимирович

16.11.1964

Заступник Улашанівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5

Лавренчук Олексій Павлович

20.08.1979

Заступник Улашанівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6

Власюк Любов Миколаївна

04.09.1972

Староста Волицького старостинського округу Улашанівської сільської ради

7

Китюшко-Шатковська Любов Петрівна

09.08.1979

Начальник відділу загальної і організаційної роботи виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

 

8

Коробчук Олег Степанович

04.10.1978

Начальник реєстраційного відділу виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

9

Кухарчук Валентина Іванівна

19.01.1969

Начальник фінансового відділу Улашанівської сільської ради

10

Мазур                 

Микола Іванович

27.09.1959

Начальник відділу    містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

11

Матвійчук Олег Анатолійович

01.01.1970

Староста Ногачівського старостинського округу Улашанівської сільської ради

12

Парфенюк Тетяна Володимирівна

11.04.1971

Староста Перемишельського старостинського округу Улашанівської сільської ради

13

Поліщук Яків Михайлович

03.08.1964

Староста Хоровецького старостинського округу Улашанівської сільської ради

 

14

Пшевлодська Олена Анатоліївна

16.08.1989

Начальник  відділу Служби з питань сім’ї, дітей та молоді Улашанівської сільської ради

15

Рубан Тетяна Василівна

16.03.1984

Головний спеціаліст з питань освіти відділу з гуманітарних питань Улашанівської сільської ради

16

Савчук Дмитро Дмитрович

04.06.1965

Староста Цвітоського старостинського округу Улашанівської сільської ради

17

Самчук Оксана Леонідівна

24.10.1981

Головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

18

Семенчук Валентина Михайлівна

12.12.1964

 

 

 

 

 

Діловод відділу загальної і організаційної роботи виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

19

Сідлецька Марія Леонідівна

09.01.1990

Староста Миньковецького старостинського округу Улашанівської сільської ради

20

Теслюк Андрій Ростиславович

17.03.1974

Голова сільськогосподарського кооперативу «Улашанівський»

21

Ткачук Андрій Володимирович

05.08.1965

Староста Жуківського старостинського округу Улашанівської сільської ради

22

Хавронюк Борис Петрович

19.08.1964

Староста Іванівського старостинського округу Улашанівської сільської ради

23

Шеренгівська Ілона Анатоліївна

25.06.1975

Староста Марачівського старостинського округу Улашанівської сільської ради

 

6.7. Депутатами районної ради обрано:

 

1. Олінійчук Оксана Віталіївна – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Улашанівської сільської ради, ПП «За конкретні справи».

 

2. Мазур Микола Іванович - начальник відділу  містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Улашанівської сільської ради, ВО «Батьківщина.

 

7. Органи самоорганізації населення

 

Жуківський старостинський округ

Всього органів самоорганізації:  4, в них бере участь: 190 чол.

Іванівський  старостинський округ

Всього органів самоорганізації: 1, в них бере участь:167 чол.

 

Дільничий інспектор: Онищук Тарас Валерійович, тел.0960758637

 

 

8.Підприємства, що розташовані на території ради

 

8.1. Промислові підприємства

 

з/п

Назва

підприємства

ПІП керівника

номер телефона,

е-mail

Види промислової продукції

Кількість працюючих

1

ТОВ «ЮВВІС»

Осіпчук Юрій Миколайович

виготовлення меблів

76

2

ТОВ «Екофарм»

Стеців Валерій

Володимирович

виготовлення лікарських препаратів

133

3

Жуківське лісництво

ДП «Славутське лісове господарство»

Свідзінський Вячеслав Іванович

53-116

лісове господарство

4

 

8.2.Підприємства сільськогосподарського виробництва

 

Назва

підприємства

ПІП керівника, номер телефона, е-mail

Види промислової продукції

Кількість

працюючих

  СГК «Улашанівський»

Теслюк Андрій Ростиславович

рослинництво

35

ПП «Злагода-2015»

Мирончук О.С.

Мирончук В.О.

рослинництво

 

СТОВ «Батьківщина»

Сорочинський С.Й.

рослинництво

 

ТОВ «Вачівське»

Комар В.Є.

рослинництво

 

ТОВ «Юр-Агро 2014»

 

 

Пашинський Юрій Віталійович

тел.0985665646,

Пашинський Р.В.

рослинництво

 

ДП Хмельницька філія сертифікації посівного та садивного матеріалу

Стефановський Юрій Володимирович

тел.0686614347

випробування сортів

 

ФГ «Розквіт»

Кузьмінська М.Л.

рослинництво

 

ТОВ «Надія –Агро  ПЛЮС»

Лещук В.І.

рослинництво

 

ТОВ «Хмельниччина Агро»

 

рослинництво

 

ДП «Агроспецсервіс»

-

-

 

ДПСП «Хмельницьке»

-

-

 

 

8.2.1.  Одноосібники, які самостійно обробляють земельні паї

 

з/п

Старостинський округ

Кількість

осіб

1.

с.Улашанівка

-

 

2.

Волицький старостинський округ

-

3.

Перемишельський старостинський округ

3

4.

Іванівський старостинський округ

12

5.

Жуківський старостинський округ

11

6.

Марачівський старостинський округ

3

7.

Миньковецький старостинський округ

3

8.

Ногачівський старостинський округ

10

9.

Цвітоський старостинський округ

 1

10.

Хоровецький старостинський округ

51

 

9.Установи, які є комунальною власністю

територіальної громади

 

 

 

9.1. Охорона здоровя

 

Назва медичних закладів

Станом на

Кількість

закладів

Кількість

працівників

Форма

 власності

дільничі лікарні

0

0

 

лікарські амбулаторії *

3

15

комунальна

ФАПи*

16

16

комунальна

Інші

0

0

 

(   * перебувають в оренді Центру ПМСД)

 

9.2. Освіта

 

Назва

закладів

Станом на

Форма

власності*

Кіль-кість

Розра-хункова

кількість

місць

В них:

Вчителів, вихователів

Учнів, дітей

Шкіл:

В т.ч.: ЗОШ І-ІІІ ст.

-

-

-

-

-

            ЗОШ І-ІІ ст.

-

-

-

-

-

            ЗОШ І ст.

-

-

-

-

-

Шкіл -садків

-

-

-

-

-

Шкіл-інтернатів

-

-

-

-

-

Гімназій

2

500

27

208

(175+

35

(дошкіл. підрозділ)

комунальна

Ліцей (філії)

4 ліцеї,

2 філії, які  не є юри-дични-ми особами

1390

117

869

(721+  

148 (дошкіл. підрозділ)

комунальна

Інших діючих

закладів освіти (дошкільний  заклад  в складі ліцею)

-

-

-

-

-

Приміщень недіючих

освітянських закладів

-

-

-

-

 

 

9.4. Установи оборонної галузі

№ з/п

Назва установи

Керівник

1

Військова частина  А1358 с.Цвітоха Славутського району Хмельницької області

Гресєв Микола Вікторович

 

 

 

 

10.Торгівля

 

Назва

торговельних установ

Кількість

Всього торговельних установ, з них:

40

магазини

райспоживспілки

13

приватні

25

кафе

2

ринки

-

торговельні

майданчики

-

 

11.Послуги звязку

 

Наявність АТС

 

7

Кількість телефонізованих населених пунктів

15

Кількість абонентів

56

Кількість радіоточок

3

 

12.Житлово-комунальне господарство та благоустрій території

 

Всього населених пунктів: 21, з них газифіковано: 19

 

Опалення закладів соціальної сфери:

газифіковано закладів соціальної сфери (перелік): (сільська рада,  ФАПи, НВК, тощо)

адмінприміщення старостинських округів:0;

приміщення ФАПи, лікарські амбулаторії: с.Жуків, с.Камянка, с.Миньківці, с.Перемишель, с.Вачів;

 

мають пічне опалення (вказати):

адмінприміщення старостинських  округів с.Марачівка, с.Жуків, с.Волиця, с.Миньківці, с.Бачманівка;

приміщення ФАПи, лікарські амбулаторії: с.Бачманівка, с.Марачівка, с.Пузирки, с.Губельці;

 

мають електричне опалення (вказати):

адмінприміщення старостинських  округів с.Іванівка, с.Хоровець;

приміщення ФАПи, лікарські амбулаторії: с.Улашанівка, с.Ташки, с.Хоровець, с.Волиця, с.Пашуки;

 

Функціонує 8 закладів загальної середньої освіти (з них 6 юридичних осіб та  2 філії Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського) та 8 дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти.

Із них 2 заклади закуповують теплову енергію (Цвітоський та Улашанівський ліцей імені Володимира Марковського); 3 заклади мають котельні на твердому паливі (Миньковецький та Хоровецький ліцеї, Губелецька гімназія); 1 заклад має газову котельню (Перемишельська гімназія); Жуківська філія Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського має електроопалення; Іванівська філія імені Героя Радянського Союзу А.З.Одухи Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського має газову котельню.

 

потребують газифікації чи заміни системи опалення (вказати):- 0

 

не опалюються (вказати, які заклади): - 0

 

Населені пункти, що мають водогони (протяжність в км):

криниць громадського користування: 12

з них потребують ремонту: 7

 

Наявність вуличного освітлення:

протяжність: 107,021 км

кількість ліхтерів: 1350 штук

 

Наявність стадіонів:  1 (с.Улашанівка); спортивних майданчиків: 5 (с.Іванівка, с.Романіни, Улашанівка, Цвітоха, Миньківці ); дитячих майданчиків: 10 (с.Іванівка, с.Романіни, с.Гута, с.Цвітоха, с.Улашанівка, Марачівка, Миньківці, Хоровець, Гута, Жуків);

 

Вивезення твердих побутових відходів:

кількість сміттєзвалищ: 5, з них

паспортизовано: -0                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

упорядковано: -5

 

Утримання кладовищ:

всього кладовищ: 21, з них                                                            

мають огорожу: 20

її протяжність: 5846,38 км

наявність ритуального майданчика: -10

наявність туалетів: -21

 

13.Протипожежний захист населених пунктів

 

Наявність МПО, фінансування: місцева пожежна охорона

Кількість робочих місць: 2

Забезпечення пожежними автомобілями: немає

нормативна потреба:  фактично профінансовано 42,2 тис.грн.

фактична наявність: -

Забезпечення вогнегасниками закладів соціальної сфери: так

Наявність підїзду до водойми (крана у башті) для забирання води пожежними машинами у випадку пожежі: так

 

 

14.Основні історичні та історико-архітектурні пам’ятки:

 

1. Памятник загиблим воїнам-односельчанам с.Улашанівка

2. Памятник загиблому воїну АТО капітану Марковському В.Г.

3. Церква с.Улашанівка

4. Церква с.Вачів

5. Памятник загиблим воїнам в роки війни с.Жуків

6. Меморіальна дошка памяті жертв голодомору 1932-1933 років с.Жуків

7. Памятник невідомому солдату на кладовищі с.Жуків

8. Памятник «Воїнам-Визволителям» с.Бачманівка

9. Братська могила спалених селян с.Марачівка, с.Волиця.

10. Памятник загиблим воїнам-односельчанам в роки Великої Вітчизняної війни с.Марачівка

11.Памятник воїнам-односельчанам с.Цвітоха

12.Могила Черкесенка Василя Федоровича с.Цвітоха

13.Могила військовополоненого с.Ташки

14.Церква св.Параскеви с.Цвітоха

 

15. Колективи художньої самодіяльності

 

1.Вокальна група Улашанівського СБК.

2. Вокальна група с.Іванівка.

3.Вокальна група «Сузіря» с.Марачівка.

4.Вокальна група Миньковецького ліцею.

5.Вокальна група Миньковецького СБК.

6.Вокальна група Хоровецького ліцею.

7.Вокальна група Пашуківського клубу.

8.Вокальна група Гутенського клубу.

9.Хоровецький клуб

 

16.Релігійні громади

 

з/п

Назва церкви

Дата храмового празника

До якої конфесії належить

П.І.П. священника

Кіль-кість при-хожан

Активісти церковної громади

с.Улашанівка

1

Церква «Казанської Божої Матері»

4 листопада

православна

Олійник Володимир

Іванович

20

Бережнюк

Андрій

Андрійович

2

Церква

«Ікони  Божої Матері

Споручніци»

4 листопада

православна

Дробинюк Олег Федорович

15

Кротюк Галина Андріївна

Волицький старостинський округ

3

Свято-Миколаєвський

22 травня

православна

Косік І.І.

28

Рудюк Т.Г.

Хоменко М.Г.

4

Свято-Духівський

 

православна

Косік І.І.

34

Тимчук Д.В.

Облядрук О.О.

Перемишельський  старостинський округ

5

Церква «Казанської Божої Матері»

4 листопада

православна

Смолій Олександр

Григорович

30

Крачковська Г.І.

6

Церква «Івана Богослова»

9 жовтня

православна

Посікера

Сергій Анатолійович

35

Васильчук Т.М.

7

Церква Християн Бабтистів віри Євангельської

 

9 жовтня

 

 

бабтисти

Ковальчук Василь

Іванович

40

Ковальчук Г.В.

Іванівський старостинський округ

8

Православний храм УПЦ

14 жовтня

православна

Івашенюк

Василь

42

Левунець Віра Опанасівна

9

Церква християн віри євангельської

 

 

Онойко Петро Миколайо-вич

25

Суліма Антоніна Михайлівна

Жуківський старостинський округ

 

10

Свято-Миколаївська церква

19 грудня

Православна

Московсько-го патріархату

Лотоцький Олександр Іванович

85

Лотоцька О.М.

Дідич Л.В.

Чекун Г.А.

Степанюк С.М.

Котик А.В.

Кріль К.М.

Марачівський старостинський округ

11

Святопокровська церква

14 жовтня

Українська православна Московсько-го патріархату

Хлань Микола Анатолійо-вич

80

Василюк Т.Р.

Нечипорук Г.Л.

Нечипорук О.В.

Хмелюк В.А.

Миньковецький старостинський округ

12

Свято Преображенська

церква

19 серпня

православна

Хлань М.А.    

35

Іванова Г.В.

Ногачівський старостинський округ

13

Церква

Святої Параскеви

10 листопада

УПЦ

Лотоцький Олександр

Іванович

50

Якимчук О.П.

Матвійчук І.В.

Леонтюк Г.Ш.

Костюкевич Н.І.

Адамчук В.А.

Василюк В.І.

Цвітоський старостинський округ

14

Святопараскев-ський храм с.Цвітоха

10 листопада

ПЦУ

Бочкай Петро Миколайович

620

Голова релігійної громади Тарасова Ніна Анастасівна, Терлецька Галина Демидівна, Алєксєєва Валентина Лукінічна

15

Пр.Феодосія Печерського 

16 травня

УПЦ

Зінчук

Микола

Васильо-вич

45

Тимчук Тамара Максимівна

16

УПЦ Свято-Михайлівської парафії

27 вересня

УПЦ

Олійник Володимир

 

Власюк Анатолій Андрійович,

Власюк Любов Іванівна, Лисенко Надія Андріївна

 

Хоровецький старостинський округ

17

Святого Івана Богуслова

09 жовтня

православна

Смолій О.Г.

55

Попель Р.Д.

 

 

17.Громадські організації

 

з/п

Назва, дата створення

Кількість членів

П.І.П.

керівника

1

Ветеранська  організація, 1996 рік

167

Жигадло Ніна Михайлівна

2

Громадське формування

з охорони  громадського порядку

17

Турі Олександр Васильович

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь