Присвоєння адрес об'єктам

Наказ відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради № 01/2021 від 11.10.2021 року "Про зміну адреси"

Наказ відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради №02/2021 від 29.11.2021 року "Про зміну адреси"

Наказ відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради №03/2021 від 29.11.2021 року "Про зміну адреси"

Наказ відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради №01А/2022 від 01.02.2022 року "Про зміну адреси"

Наказ відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради №02А/2022 від 01.02.2022 року "Про зміну адреси"