ПРОЄКТИ РІШЕНЬ ДЕСЯТОЇ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІIІ СКЛИКАННЯ

Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду проектних польових доріг ТДВ «Славутський цикорієсушильний завод»

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Березюку Д.Ю.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Дядюк О.М.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Залевському М.О.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Клепасу О.О.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Мельнику В.С.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Олійнику І.С.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Пузікову О.І.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Пухову О.О.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Сідлецькому В.В.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Чирві А.Ф.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Шутильову М.В.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Бенещуку В.В.

Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Славута Сан 1»

Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Славута Сан 2»

Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Славута Сан 5»

Про затвердження документації із землеустрою та посвідчення права комунальної власності за Улашанівською сільською радою

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Лахоткіній Ю.П.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Яніцькому С.С.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Яцюк М.В.

Про надання дозволу Улашанівській сільській раді на розробку документації із землеустрою

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Воронюку А.П.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Бондар Л.О.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Павлюку В.О.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Степчину Р.В.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Шелудченко В.В.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Шевчук Л.М.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Сідлецькій М.Л.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Кондратюку А.В.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Денисюк Л.О.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Левосюку Є.Ф.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Можарівському О.М.

Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Смичку О.І.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Гаврилюк Л.В.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Мельников С.О.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою ТОВ «ТАУРУС АГРО ПЛЮС»

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Бобильову В.Г.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Дмитрук Т.С.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Тимчуку І.О.

Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Тимчук Т.М.

Про ліквідацію Улашанівської сільської виборчої комісії

Про відміну рішення Улашанівської сільської ради

Про надання дозволу на розробленння комплексного плану просторового розвитку території Улашанівської сільської ради Шепетівського району  Хмельницької області

Про внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради від 24.12.2019 № 10-12/2019 «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою»