Хмельницька область, Славутський район

Проекти рішень Виконавчого комітету Улашанівської сільської ради 16.07.2020 року

Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Улашанівського сільської ради від 07.02.2019 №8 «Про затвердження графіків прийому громадян сільським головою, секретарем та в.о. старост Улашанівської сільської ради»

Про зміну назви будівлі №1 по вул. Богдана Хмельницького,5 с. Пашуки

Про     включення    до квартирного обліку    дітей   –    сиріт

Про     відмову    у зарахуванні  на квартирний  облік  при   виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради Запари   Ю. С.

Про     відмову      у зарахуванні на квартирний облік  при  виконавчому комітеті Улашанівської сільської  ради Демянчука А. В.

Про     відмову     у зарахуванні на квартирний облік  при    виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради Глотова  О.С.

Про   зарахування   на квартирний   облік дитини  – сироти    Костюк Я.О.

Про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на ІІ квартал 2020 року

Про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на ІІІ квартал 2020 року

Про розгляд заяви ФОП Шпак А.Ю. щодо продовження роботи кафе «Легенда» в селі Улашанівка

Про  надання дозволу на зрізання дерев    в с.Улашанівка

Про  надання дозволу на зрізання дерев    в с.Хоровець

Про створення комісії з надання  одноразової матеріальної допомоги та допомоги на поховання громадянам, які зареєстровані та проживають на території Улашанівської сільської ради

Про  надання дозволу на зрізання дерев    в с.Улашанівка

Про    клопотання про присвоєння    почесного звання  України «Мати-героїня»  Татарчук Валентині Василівні.