A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Улашанівська громада
Хмельницька область, Славутський район

Склад постійних комісій

СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ 

 Постійна комісія з питань прав людини, законності , депутатської діяльності, етики та регламенту 

Голова постійної комісії – Власюк Наталія Володимирівна, депутат від виборчого округу

№ 11;

Член постійної комісії – Бражук Олександр Васильович, депутат від виборчого округу

№ 3;

Член постійної комісії – Пізнюр Сергій Валентинович, депутат від виборчого округу

№ 26.

 Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування, соціально- економічного розвитку,  інвестицій та міжнародного співробітництва 

Голова постійної комісії – Коробчук Олег Степанович, депутат від виборчого округу № 7;

Член постійної комісії – Васильєва Людмила Юрївна, депутат від виборчого округу

№ 20;

Член постійної комісії – Кухарчук Світлана Володимирівна, депутат від виборчого округу № 21;

Член постійної комісії – Матвійчук Наталія Василівна, депутат від виборчого округу

№ 22;

Член постійної комісії – Мирончук Ольга Станіславівна , депутат від виборчого округу

№ 5.

Член постійної комісії – Пашинський Юрій Віталійович, депутат від виборчого округу №13;

Член постійної комісії - Семенюк Дмитро Леонідович, депутат від виборчого округу

№ 15;

 Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

Голова постійної комісії – Теслюк Андрій Ростиславович, депутат від виборчого округу

№ 1;

Член постійної комісії – Дем’янюк Борис Петрович, депутат від виборчого округу № 23;

Член постійної комісії – Кузмінчук Олег Петрович, депутат від виборчого округу № 18;

Член постійної комісії – Лисак Олександр Васильович, депутат від виборчого округу №14.;

Член постійної комісії – Сорочинський Роман Станіславович, депутат від виборчого округу № 6.

 Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, енергозбереження , транспорту та інфраструктури

Голова постійної комісії – Свідзінський Анатолій Вячеславович, депутат від виборчого округу № 9 ;

Член постійної комісії – Калюжний Георгій Дмитрович, депутат від виборчого округу

№ 10;

Член постійної комісії – Кашиця Олександр Олексійовіич, депутат від виборчого округу № 2;

Член постійної комісії – Лисенко Анатолій Васильович, депутат від виборчого округу

№ 24;

Член постійної комісії – Новосілецький Дмитро Васильович, депутат від виборчого округу № 17.

 Постійна комісія з питань з питань освіти, культури, медицини та соціального захисту

Голова постійної комісії – Тимчук Людмила Олександрівна, депутат від виборчого округу № 25;

Член постійної комісії – Більчинська Надія Василівна, депутат від виборчого округу

№ 4;

Член постійної комісії – Бершеда Тетяна Петрівна, депутат від виборчого округу № 16; Член постійної комісії – Гаврилюк Людмила Василівна, депутат від виборчого округу

№ 19;

Член постійної комісії – Сукова Галина Василівна, депутат від виборчого округу №8.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора