Цвітоський старостинський округ

старости Цвітоського старостинського округу за 2023 рік

Станом на 01 січня 2024 року на території округу зареєстровано 1913 чол. с. Цвітоха (разом з вул. Сонячна) - 1225 чол., с. Кам’янка - 476 чол., с. Ташки (разом з «САД») - 212 чол., ВПО - 44 чол. (18 сімей).

На території Цвітоського старостату функціонують такі заклади культури та спорту: Цвітоський ліцей, дитячий садочок, спортзал,  2 сільські бібліотеки, та шкільна медіатека. Також громадян нашого старостату обслуговують фельшери  двох  ФАПів в с. Цвітоха та с. Кам’янка.

В Цвітоському ліцеї навчається 178 дітей, у дошкільному підрозділі 22 дітей. Здійснюється підвіз дітей до Цвітоського ліцею  з с. Кам’янка, с. Ташки, с. Цвітоха – вул. Дачна, вул. Сонячна.

На території старостинського округу працює 8 торгових точок, 1- МАФ, 1- АЗС.

Жителі старостату мають змогу користуватися послугами Укрзалізниці так як у с. Цвітоха функціонує  залізнична станція -  Цвітоха.

За звітний період вчинено нотаріальних дій:

заповіти – 20

довіреності – 26

посвідчення підпису – 12

засвідчення копій - 11

Оброблено вхідної кореспонденції   - 28

вихідної кореспонденції - 162

Видано характеристик - 23

Видано довідок             - 668

За 2023 рік прийнято та занесено заяв:

Прихисток   - 131,

Малозабезпечена сім’я - 41,

Субсидія- 71,

Опіка- 2,

Допомоги ВПО – 3,

Чорнобильці- 4,

Допомога інвалідам дитинства- 2,

Допомога на непрофесіональній основі- 3.

Пільги - 30

Допомога на поховання – 1

Посвідчення багатодітної сім’ї –4

Пакунок малюка - 2

Заява на реабілітацію -1

Акти обстеження -119, з них на матеріальну допомогу на лікування - 22,

Здійснено особистий прийом громадян старостою   - 40

Прийом громадян  в старостаті проводиться в межах робочого  часу, а також за потреби жителів округу в поза робочий час за місцем їх проживання. Постійно здійснюється моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального-захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.     Жителі  села  беруть  активну  участь  в соціально-економічному та культурному  житті села. Надаються пропозиції  щодо ремонту доріг комунальної  власності, вуличного освітлення, благоустрою села. Приймаємо пропозиції щодо покращення добробуту в старостаті. Надається  допомога жителям громади щодо  переадресації  заяв різного характеру, пропозицій, інформацій посадовим особам сільської ради та її виконавчого комітету.

Працівниками старостату здійснюється облік, ведення та зберігання погосподарських книг.

Здійснюється оповіщення військовозобов’язаних, ведеться облік учасників АТО та бойових дій. Також ведеться облік пільгових категорій, які проживають на території старостинського округу.

Здійснюється контроль за своєчасною сплатою податків отриманих з прибутку фізичних осіб та земельний податок, проводиться роз’яснювальна робота щодо погашення боргів.

Надаються послуги одиноким людям похилого віку. У 2023 році на обслуговуванні соціальних робітників  перебувало 35 осіб.

Проводиться постійний контроль та моніторинг потреб сімей, які потребують посиленої уваги,  зокрема  сім’ї де проживають малолітні діти, та сім’ї які перебувають в складних життєвих обставинах.

Благоустрій.

Систематично  проводиться  впорядкування центру села та прилеглої до старостату території ( обкошується  трава,  впорядковуються клумби, проводиться стрижка декоративних кущів), проводиться благоустрій біля криниць громадського користування.         Підтримується задовільний стан  узбіч дороги  - проводились заходи по обкошуванню трави, вирубки сухих дерев, чагарників, проводиться прибирання автобусних зупинок.

Протягом звітного року упорядковано  4  кладовища, з них 1 в селі Цвітоха,1 в с. Ташки та 2 в Кам’янка. Організовано підвіз піску перед  поминальними днями на кладовища старостату, а також проведено сезонні  обкошування трави на їх територіях.

Встановлено 4 флаштоки на могилах загиблих Захисників.

На громадському сміттєзвалищі постійно підгортається  сміття.

Вулиці старостату  при потребі посипаються від ожеледиці.      Проведено поточні ремонти  та грейдерування доріг старостату.

Пофарбовано  стелу  встановлену на честь загиблим односельчанам в с.Цвітоха, впорядковано могилу загиблого в роки ІІ Світової війни Черкасенка, упорядковано могилу невідомому солдату в с. Ташки.

Огорожено територію Цвітоського ліцею  та дитячого садочка євросіткою.

Пофарбовано огорожу біля приміщення старостату.

Побудувано капличку  на кладовищі в с. Цвітоха та замінено 125 м. огорожі

Сільські клуби в с. Кам’янка та с. Ташки були забезпечені дровами.

Проводилось забезпечення сімей ВПО дровами (за потреби).

На території старостату проводився збір овочів на ЗСУ.

Організовано сповіщення жителів старостату через групу у вайбері та дошки оголошень в центрі села Цвітоха, біля клубу с. Кам’янка, біля клубу с. Ташки  та біля магазинів «Мінімаркет», «Хуторок».

На завершення хочу подякувати голові  Улашанівської сільської ради Миколі Васильовичу Гизимчуку, керівництву, депутатам за довіру, підтримку та співпрацю, жителям нашого старостинського округу за підтримку, довіру, допомогу та внесок в розвиток наших сіл. Бажаю всім як найшвидшої ПЕРЕМОГИ та   повернення до МИРНОГО життя.

Дякую за увагу!

Староста

Цвітоського старостинського  округу                                                            Дмитро САВЧУК