Ногачівський старостинський округ

З В І Т

старости  Ногачівського старостинського округу за 2023 рік

Староста  є посадовою особою місцевого самоврядування, який представляє інтереси  сіл Ногачівка і Дятилівка, що входять до Улашанівської сільської ради, керується в своїй діяльності Конституцією України,  актами Президента України,  Кабінету Міністрів України, регламентом Улашанівської сільської ради, іншими законодавчими актами.

Загальна кількість  населення  станом на початок 2024 року – 272 жителів  (Ногачівка -172 чол.,Дятилівка – 100 чол.), ВПО – 2 чол.

У відповідності до Закону України «Про  службу в органах місцевого самоврядування» старостою здійснюються делеговані повноваження у галузі освіти, охорони здоров

'я, культури, фізкультури і спорту.

На території Ногачівського старостинського округу функціонує: Ногачівський сільський  клуб, Дятилівський  сільський клуб, Ногачівський  медичний пункт, Дятилівський  медичний пункт.

В селі Ногачівка працює  сільський магазин.

На території старостату працює соціальний робітник, яка обслуговує 15 осіб похилого віку, інвалідів  та одиноких громадян.

Протягом  року працівники старостинського  округу брали  участь у житті  громади  під  час  проведення  усіх  заходів, які  проводилися на території  Улашанівської  громади.

Протягом   2023  року  на  території  старостинського  округу було зроблено:

с.Ногачівка

Проведено благоустрій  території  сільського  клубу.

Біля  клубу закладено  сквер і  висаджено  67  дерев (горіхи, липи і каштани), облаштовано  клумбу, фотозону  та  зроблено огорожу  скверу.

Проведено  благоустрій  біля  пам’ятника  загиблим  воїнам

Огорожено  металопрофілем  кладовище  протяжністю  120  м.

Участь  у  проведенні  щорічної  всеукраїнської  акції  « За  чисте  довкілля».

Протягом  весняно  -  літнього  періоду обкошування території  кладовища, території  сільського  клубу, біля  адмінбудинку.

с.Дятилівка

Проведено благоустрій  території  сільського  клубу, кладовища, медичного  пункту.

Проведено  благоустрій території  біля  памятника  загиблим  воїнам.

Проведено  ремонт зупинки, встановлено  лавку.

Облаштовано  дві  клумби.

Протягом  весняно  -  літнього  періоду обкошування території  кладовища, території  сільського  клубу.

Староста                                                                                       Олег МАТВІЙЧУК