УЛАШАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Улашанівка

№ 125/2020-р/к

На підставі частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про запобігання корупції», Постанови Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції», з метою створення дієвої системи запобігання проявам корупції:

1. Затвердити План заходів щодо запобігання корупції в Улашанівській сільській раді на 2021 рік (додається).

1.   Відповідальним працівникам виконавчого комітету сільської ради забезпечити неухильне виконання даного Плану заходів.

3. Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції (Поліщук Г.П.) ознайомити працівників виконавчого комітету сільської ради із даним розпорядженням та планом заходів щодо запобігання корупції в Улашанівській сільській раді на 2021 рік.

Сільський голова                                                                    Микола    ГИЗИМЧУК

Головний спеціаліст з питань

кадрової роботи відділу  загальної

і організаційної  роботи