Хмельницька область, Славутський район

ВІТАННЯ

Виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради щиро вітає  виконуючого обов’язки старости сіл Ногачівка та Дятилівка

Матвійчука Олега Анатолійовича

з 50-річним ювілеєм

Шановний Олеже Анатолійовичу!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим

на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною ваша праця.

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині на многії літа!

Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами,

які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

01.01.2020

Виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської

сільської  ради щиро вітає директора Іванівського сільського                                                                   будинку культури

Котик Наталію Миколаївну  з Днем народження!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

01.01.2020

Виконавчий комітет та депутатський корпус                           Улашанівської сільської ради щиро  вітає виконуючого обовязки старостии сіл.Волиця,

Губельці

Косіка Івана Васильовича з Днем Народження!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з цієї нагоди. Зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку,  творчого натхнення і                                                                                         невичерпної енергії.

Щиро бажаємо вам нових звершень на професійній ниві.

02.01.2020

Виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської

ради щиро вітає  діловода сіл Миньківці, Романіни, Шевченко

Сідлецьку Марію Леонідівну

з 30-річним ювілеєм

Прийміть щирі побажання особистого щастя, невичерпної енергії, міцного здоров'я, наснаги у всіх добрих справах, хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість.

Нехай доля  буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

09.01.2020