ПУНКТ ПРОКАТУ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ТА ІНШИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради» надає послуги по прокату технічних засобів реабілітації (інвалідних візків, милиць, палиць та ін.) жителям Улашанівської сільської ради, які не мають групи інвалідності.

Пункт прокату надає послуги на платній та безоплатній основі.

Право на безоплатне надання засобів реабілітації мають малозабезпечені громадяни, середньомісячний сукупний дохід сім`ї яких за останні шість календарних місяців, що передують місяцю звернення, нижчий ніж встановлений законом прожитковий мінімум для осіб, що втратили працездатність. Всі інші громадяни користуються засобами реабілітації на платній основі відповідно до затверджених тарифів.

Для отримання засобу в тимчасове користування необхідно подати до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради» такі документи:

1.  Заява.
  2.  Медичне заключення щодо потреби в засобі реабілітації.
  3.  Ксерокопія паспорта (1, 2, 11 стор.)
  4.  Ксерокопія ідентифікаційного номеру.