Улашанівська територіальна громада
Хмельницька область, Шепетівський район

ПАСПОРТИ БЮДЖЕТНИХ ПРОГРАМ НА 2024 РІК

Наказ №1/2024-н від 09.01.2024 "Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2024 рік"

Розпорядження №3/2024-р від 09.01.2022 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2024 рік"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Інша діяльність у сфері державного управління"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Надання пільг окремим категорія громадян з оплати послуг зв'язку"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з  інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Забезпечення діяльності бібліотек"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Утримання та навчально-тренувальна робота комуналних дитячо-юнацьких спортивних шкіл"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Організація благоустрою населених пунктів"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Заходи із запобігання надзвичаних ситуацій та наслідків стихійного лиха"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік. "Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь