Улашанівська територіальна громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Доступ до публічної інформації

На виконання вимог Закону України «Про доcтуп до публічної інформації», з метою подання запиту та отримання публічної інформації запитувачі можуть звертатися до Улашанівської сільської ради за адресою: 30070, с. Улашанівка, Славутського району, Хмельницької області, вул. Перемоги, 4, з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15, у п’ятницю до 16-00, перерва з 12-00 до 13-00 або в приміщення громадської приймальні Улашанівської сільської ради за адресою: м. Славута, Хмельницька область, вул. Козацька, 40.

 

Розпорядженням голови сільської ради від 17 липня 2019 року №  у сільській раді призначена відповідальна особа за забезпечення доступу запитувачів до інформації Семенюк Максим Олександрович, провідний спеціаліст юридичного відділу Улашанівської сільської ради.  

 

Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

 

Запит та інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном).

Для подання запиту на інформацію поштою необхідно направити лист на адресу районної ради.

 

Запити також приймаються:

-         за телефонами/факсами (03842) 51-642;

-         електронною поштою: 04405064@mail.gov.ua

Запит на інформацію має містити:

-         ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

-         загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

-         підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідної форми запитів на інформацію, Надання спеціального місця – приміщення сільської ради за адресою: с. Улашанівка, Славутського району, Хмельницької області, вул. Перемоги 4, та приміщення громадської приймальні Улашанівської сільської ради за адресою: м. Славута, Хмельницька область, вул. Козацька, 40 Зазначена форма має стислу інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію.

 

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа, Улашанівської сільської ради ради з питань забезпечення доступу запитувачів до інформації, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь