Доступ до публічної інформації

На виконання вимог Закону України «Про доcтуп до публічної інформації», з метою подання запиту та отримання публічної інформації запитувачі можуть звертатися до Улашанівської сільської ради за адресою: 30070, с. Улашанівка, Славутського району, Хмельницької області, вул. Перемоги, 4, з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15, у п’ятницю до 16-00, перерва з 12-00 до 13-00 або в приміщення громадської приймальні Улашанівської сільської ради за адресою: м. Славута, Хмельницька область, вул. Козацька, 40.

Розпорядженням голови сільської ради від 17 липня 2019 року №  у сільській раді призначена відповідальна особа за забезпечення доступу запитувачів до інформації Семенюк Максим Олександрович, провідний спеціаліст юридичного відділу Улашанівської сільської ради.

Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запит та інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном).

Для подання запиту на інформацію поштою необхідно направити лист на адресу районної ради.

Запити також приймаються:

-         за телефонами/факсами (03842) 51-642;

-         електронною поштою: 04405064@mail.gov.ua

Запит на інформацію має містити:

-         ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

-         загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

-         підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідної форми запитів на інформацію, Надання спеціального місця – приміщення сільської ради за адресою: с. Улашанівка, Славутського району, Хмельницької області, вул. Перемоги 4, та приміщення громадської приймальні Улашанівської сільської ради за адресою: м. Славута, Хмельницька область, вул. Козацька, 40 Зазначена форма має стислу інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію.

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа, Улашанівської сільської ради ради з питань забезпечення доступу запитувачів до інформації, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.