Хмельницька область, Славутський район

Село Улашанівка

Село Улашанівка є центром сільської ради (об'єднаної громади).

До сільської ради входять вісімнадцять населених пунктів: села Улашанівка, Перемишель, Вачів, Волиця, Губельці, Миньківці, Шевченко,  Романіни, Марачівка, Бачманівка, Жуків, Іванівка, Пузирки, Ногачівка, Дятилівка, Цвітоха, Камянка, Ташки.

Народний умілець

Народний умілець, різьбяр по дереву, заслужений вчитель України, відмінник освіти України, вчитель трудового навчання Улашанівського НВК  Лясоцький Сергій Вікторови

10:03 09.04.2019

Матері-героїні

Через віки наш народ проніс глибоко шанобливе ставлення до матері. Для кожної людини вона така, якою хочеться її бачити. Найдорожча, найдобріша, найкраща.

09:56 09.04.2019

Освіта на селі

В селі Бараннє  школи не було. В 1870 році в с. Крупець відкрилась школа. З Бараннього 12-15 хлопчиків відвідували школу в с.Крупець. Першим учителем був  сільський дячок, Василь Матеруковський, працював один рік. Потім дітей вчив пономар  Яків Доброчинський.

09:24 09.04.2019

Сьогодення села

Нині це господарство спеціалізується на вирощуванні насіння ярих і озимих зернових культур першої репродукції.

17:52 08.04.2019

Село в роки Незалежної України

Колгосп ордена Знак Пошани ім.Чапаєва довгий час незмінно очолював Герой Соціалістичної Праці Василь Іванович Нікітчук, який об’єднав господарства сіл Улашанівка, Бараннє, Перемишель, Вачів, Губельці, Волиця.

17:35 08.04.2019

Роки Великої Вітчизняної війни

4 липня 1941 року село було окуповане німецько-фашистськими загарбниками. Для населення було створено окупаційний режим.

11:44 05.04.2019