Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Керуючий справами виконавчого комітету

Улашанівської сільської ради

Олінійчук Оксана Віталіївна

Народилася в с. Шатерники Славутського району Хмельницької області   09.09.1973 року.

За національністю: українка.

У 1988 році закінчила Малоскнитську неповну середню школу. У 1990 році закінчила Хоняківську середню школу і вступила до Хмельницького кооперативного технікуму, який закінчила з відзнакою у 1993 році. В 1999 році закінчила Тернопільську академію народного господарства.

Має вищу економічну освіту.

З 1993 року і по даний час проживає в м. Славута Хмельницької області.

04.05.1995 була призначена на посаду бухгалтера І категорії Славутського райфінвідділу.

21.09.1999  призначена на посаду заступника завідуючої-начальника бюджетного відділу Славутського райфінвідділу.

16.10.2000  була переведена на посаду головного бухгалтера Славутської районної ради.

З 01 червня 2012 року по листопад 2019 року працювала на посаді керуючого справами виконавчого апарату Славутської районної ради.

З 01 грудня 2019 року і по даний час працює на посаді керуючого справами виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

В 2015 році обрана депутатом Славутської районної ради VII скликання.

У жовтні 2020 року обрана депутатом Шепетівської районної ради по виборчому округу №3 (Улашанівська сільська ОТГ, Михайлюцька селищна ОТГ, Полонська, Славутська міські ОТГ).

Овдовіла. Має двоє дітей.