Перемишельський старостинський округ

старости Перемишельського старостинського округу про роботу за 2023 рік

До складу Перемишельського старостинського округу входять два населені пункти – село Перемишель та село Вачів.

В селі Перемишель нараховується населення – 739 чоловік, в селі Вачів – 211 чоловік.

На території Перемишельського старостинського округу функціонують: Перемишельська гімназія, дитячий садок в с. Перемишель, фельдшерський пункт в с. Перемишель та фельдшерський пункт в с. Вачів, два сільські клуби, а також дві торгові точки.

В селах старостинського округу працюють два соціальні робітники, які обслуговують людей похилого віку. В с. Вачів соціальний робітник обслуговує 17 людей похилого віку, в с. Перемишель  -  16 людей похилого віку.

На території старостинського округу проживає 23 багатодітних  сімей, в яких виховується 123 дитини, 21  сімя проживає в с. Перемишель, 2 сімї проживає в с. Вачів.

По благоустрою були проведені наступні заходи: у селі Вачів в кабінеті завідувача клубом  та в с. Перемишель в кабінеті старости облицювальною плиткою були обложені грубки. За сприяння місцевого підприємця Ребіцького Олександра Олексійовича було проведено поточний ремонт в приміщенні книгосховища в Перемишельському сільському  клубі ( поштукатурено стелю та пофарбовані стіни), та проведено поточний ремонт в кабінеті старости.

Біля памятнитка загиблим односельчанам в с. Перемишель  було встановлено нову огорожу, також встановлені нові флагштоки.

Протягом 2023 року проводилося обкошування прилеглих територій біля приміщень клубів, фельдшерських пунктів, біля пам’ятників,  кладовищ

В старостинському окрузі ведеться погосподарський облік, видаються довідки, оформляються документи на субсидії, пільги, допомоги.

За 2023 рік було видано 331 довідку, видано 52 довіреності, засвідчено справжність підпису -2, посвідчено заповітів – 10, а також прийнято та оформлено 159 заяв на різноманітні види допомог.

Також жителі старостинського округу неодноразово долучалися до збору овочів та продуктів харчування на потреби ЗСУ.

Староста Перемишельського

старостинського округу                                                                                    Тетяна ПАРФЕНЮК