Іванівський старостинський округ

старости  Іванівського старостинського округу

Хавронюка Бориса Петровича  за  2023 року

У своїй  роботі керувався законодавчими актами України, актами  сільської  ради. Брав  участь у засіданнях сесій сільської  ради, засіданнях  виконавчого  комітету  сільської ради. Проводив   прийом  громадян.

Здійснював облік, ведення, зберігання погосподарських книг. Протягом  року видано  301  довідок.

Здійснював нотаріальні  дії в межах  своєї  компетенції: складено 12 заповітів, посвідчено 36 довіреностей.

Протягом звітного  року на  території  села  Іванівка та Пузирки було виконано наступні  роботи:

с.Іванівка

Проводився  благоустрій   кладовища  (завезено пісок,вирубано  чагарники і встановлено  нову  огорожу , проведення обкошування  території  кладовища).

Вирубано чагарники на   території біля магазину.

Вирубано чагарники на перехресті  вул.Церковна  с. Шевченка і висаджено 25 дерев.

Відремонтовано і покрашено  фундамент адмінприміщення.

Проведено благоустрій  території  сільського  клубу.

Покрашено памятник загиблим  воїнам.

с.Пузирки

Проведено  благоустрій  території  сільського  клубу (вирубано  і вивезено чагарники, засклено шибки)

Покрашено  памятник  загиблим  воїнам.

Проведено  благоустрій кладовища, завезено  пісок.

Ліквідовано 1 стихійне  сміттєзвалище.

Проведено  грейдерування   польової   дороги  від  с.Пузирки  до   Ганнопільської  дороги за  благодійною  допомогою ТОВ «Акріс Агор».

Староста                                                                          Борис ХАВРОНЮК