Хмельницька область, Славутський район

ТЗОВ "ВАЧІВСЬКЕ" ПОВІДОМЛЯЄ:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради  будуть проводитися роботи по обробці посівів  сої засобами захисту рослин:

16:30:51 30.06.2020

ТОВ "Акріс Агро" повідомляє:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради  будуть проводитися роботи по внесенню засобів захисту рослин.

16:00:43 26.06.2020

ТЗОВ "ВАЧІВСЬКЕ" ПОВІДОМЛЯЄ:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради  будуть проводитися роботи по обробці посівів засобами захисту рослин: посівів кукурудзи- препарати: канонір дуо, міккродобриво цинк, сульфат магнію.

11:50:00 26.06.2020

Шановні жителі громади!

Нагадуємо про правила поведінки під час грози!!! Памятайте, що дотримання простих правил може врятувати життя!!!

09:23:02 24.06.2020

Державна інвентаризація земельних ділянок на території Марачівської, Жуківської, Цвітоської, Улашанівської, Миньковецької, Іванівської сільських рад Улашівської об’єднаної територіальної громади

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» (м. Київ), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах Марачівської, Жуківської, Цвітоської, Улашанівської, Миньковецької, Іванівської сільських рад Улашівської об’єднаної територіальної громади Славутського району Хмельницької області (Договір про надання послуг №92 від 01.06.2020 р., укладений з Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області).

15:00:39 17.06.2020