Хмельницька область, Славутський район

ТОВ "Акріс Агро" повідомляє:

На орендованих підприємством землях, які входячть  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (Іванівський та Жуківський  старостинські округи) будуть проводитися роботи по внесенню засобів захисту рослин. Препарати: Гліфоган, Прометрекс, Голд.. Терміни внесення: 10.04.2020р. по 15.04.2020 р.

15:51:20 07.04.2020

Звернення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Славутського району до мешканців Славутчини

Шановна громадо Славутського району! Сьогодні наша країна опинилася перед загрозою потенційної втрати рідних і близьких нам людей від ураження коронавірусом COVID-19.  Ми чітко маємо  розуміти, що лише самоізоляція, дотримання правил особистої гігієни і настанов медиків дають можливість стримати пандемію.

14:13:51 02.04.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!!!

В ЗВ'ЯЗКУ З ДІЄЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-CoV-2 ПРОХАННЯ ОБМЕЖИТИ ПЕРЕСУВАННЯ НА ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ МІЖ НАСЕЛЕНИМИ ПУНКТАМИ РАЙОНУ, ОБЛАСТІ ТА УКРАЇНИ.

15:00:48 30.03.2020

ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ УЛАШАНІВСЬКОЮ СІЛЬСЬКОЮ РАДОЮ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ УЛАШАНІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ:

16:00:10 23.03.2020