Хмельницька область, Славутський район

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ!

13:52 17.01.2020

ПРО ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

На виконання Указу Президента України від 13.11.2014 №871 "Про День Соборності України", з метою належного відзначення в області 101-ї річниці проголошення Акта злуки Української  Народної республіки і Західноукраїнської  Народної республіки провести флешмоб під назвою "Мости єднання", що полягає в поширенні у соціальних мережах фото жителів  громади  в національному  під хештегом #МОСТИ_ ЄДНАННЯ.

11:31 17.01.2020

Благодійні фонди та організації мають можливість виграти грант

Благодійні фонди та громадські організації Хмельницької області мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту "Дельта Милосердя" . Проект створено для підтримки благодійних фондів України. В межах цього проекту фонд або організація мають змогу виграти грант в таких номінаціях:

10:09 10.12.2019