Хмельницька область, Славутський район

ОГОЛОШЕННЯ

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ДЕСЯТОЇ СЕСІЇ VI СКЛИКАННЯ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

13.11.2019 року 0 10.00 год в приміщенні Центральної районної бібліотеки відбудеться пленарне засідання десятої сесії Улашанівської сільської ради та засідання Виконавчого комітету.

11:07 08.11.2019

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

11.11.2019 о 10.00.год. в приміщенні Центральної районної бібліотеки м.Славута відбудуться засідання бюджетної, земельної та комісії з питань з питань освіти, культури, медицини та соціального захисту Улашанівської сільської ради.

10:00 08.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Улашанівська сільська рада Славутського району, Хмельницької області, відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора реєстраційного відділу виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

09:57 08.11.2019

Шановні суб`єкти господарювання Улашанівської сільської ради!

Просимо всіх власників земельних ділянок перевірити чи зареєстроване право власності на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. У разі відсутності державної реєстрації права власності на земельну ділянку Вам необхідно звернутися до Улашанівської сільської ради.

14:00 05.11.2019

Засідання Виконавчого комітету

23.10.2019 о 09.00 год. в приміщенні Центральної районної бібіліотеки м.Славута відбудеться засідання Виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

09:00 23.10.2019