ОГОЛОШЕННЯ

Засідання постійних комісій та двадцять третьої сесії Улашанівської сільської ради

В пятницю 16.10 2020 року о 10.00 год.в  Улашанівському сільському будинку культури  відбудеться пленарне засідання 23 сесії сільської ради ! Засідання земельної та бюджетної комісій  проводитиметься  15.10 2020 року о 10.00 год в Громадській приймальні в м. Славута.  Запрошуються депутати, в.о.старост, керівники відділів виконавчого комітету.

11:15:36 13.10.2020

Відповідальність роботодавців, які використовують працю неоформлених працівників

Відповідно до статті 2 Кодексу законів про працю України  працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.

16:23:19 05.10.2020

СПІВЧУТТЯ ДЕПУТАТУ КАШИЦІ ОЛЕКСАНДРУ ОЛЕКСІЙОВИЧУ З ПРИВОДУ СМЕРТІ МАТЕРІ

Виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради  висловлює щирі співчуття депутату - Кашиці Олександру Олексійовичу та його родині з приводу тяжкої і непоправної втрати – смерті його матері Ніни Іванівни, яка пішла із земного життя.

15:00:04 26.09.2020