A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Улашанівська громада
Хмельницька область, Славутський район

Апарат сільської ради

Апарат Улашанівської сільської ради

Посада

 

Прізвище, ім'я по  батькові                                                                                   

Сільський голова

Гизимчук Микола Васильович

Заступник сільського голови з питань  діяльності  виконавчих органів ради

 Лавренчук Олексій Павлович

Заступник сільського голови з питань  діяльності  виконавчих органів ради Бойчак Дмитро Володимирович

Секретар сільської ради

Мазур Лариса Олексївна

Начальник загального відділу Китюшко - Шатковська Любов Петрівна
Секретар керівника Вітошко Наталія Миколаївна

Виконуючий обов'язки старости сіл Волиця і Губельці

Косік Іван Васильович

 Виконуючий обов'язки старости  с.Жуків

Ткачук Андрій Володимирович

Виконуючий обов'язки старости сіл Іванівка і Пузирки

Хавронюк Борис Петрович

Виконуюча обов'язки старости с.Марачівка

Шеренгівська Ілона Анатоліївна

Виконуючий обов'язки старости с.Миньківці, Романіни, Шевченко

Гаврилюк Валерій Михайлович

Виконуючий обов'язки старости с.Ногачівка, с.Дятилівка

Матвійчук Олег Анатолійович

Головний спеціаліст  загального відділу с.Перемишель,с.Вачів

Парфенюк Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст загального відділу 

с.Бачманівка

Дегодюк Ірина Броніславівна

Головний спеціаліст загального відділу  с.Цвітоха, с.Кам'янка, с.Ташки

Машук Тетяна Іванівна 

Діловод загального відділу с.Улашанівка Семенчук Валентина Михайлівна
Діловод загального відділу с.Миньківці, с.Романіни, с.Шевченко Сідлецька Марія Леонідівна
Діловод загального відділу с.Жуків, с.Ногачівка,с.Дятилівка, с.Іванівка, с.Пузирки Щавінська Неля Вікторівна
Діловод загального відділу с.Цвітоха, с.Кам'янка, с.Ташки Бабушкіна Лариса Володимирівна

Головний сеціаліст юридичного відділу

Самчук Оксана Леонідівна

Провідний спеціаліст юридичного відділу

Семенюк Максим Олександрович

Начальник  відділу архітектури та землеустрою

Дзюба Іван Олегович

Головний спеціаліст  інженер- землевпорядник відділу архітектури та землеустрою Гончаренко Ірина Володимирівна

Інспектор -землевпорядник

Бондарук Єлизавета Василівна

Начальник фінансового відділу

Кухарчук Валентина Іванівна

Головний спеціаліст фінансового відділу

Садовська Наталія Леонідівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення – головний бухгалтер

Харчук Віра Миколаївна

Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності   Степанюк Альона Володимирівна

Головний спеціаліст бухгалтерського відділу

Тимчишина Алла Вікторівна

Головний спеціаліст бухгалтерського відділу

Войтюк Світлана Василівна

Водій автотранспортних засобів

Стефанов Петро Іванович

Начальник реєстраційного відділу Виконавчого комітету  Улашанівської сільської ради Коробчук Олег Степанович
Діловод реєстраційного відділу Виконавчого комітету  Улашанівської сільської ради Лавренчук Світлана Василівна

Інспектор з паспортної роботи

Матвійчук Наталія Василівна

Завідувач військово -обліковим бюро

Маліновська Оксана Василівна

Головний спеціаліст з кадрової роботи

Поліщук Ганна Петрівна

Головний спеціаліст загального відділу з питань цивільного захисту населення Шитманюк Наталія Олександрівна
Головний спеціаліст з питань  освіти  відділу з гуманітарних питань Рубан Тетяна Василівна
Головний спеціаліст- економіст  відділу з гуманітарних питань Ульяніцька Лариса Миколаївна
Головний спеціаліст -бухгалтер  відділу з гуманітарних питань Черниш Леся Станіславівна
Головний  спеціаліст- бухгалтер відділу  з гуманітарних питань Ситняк Ірина Миколаївна
Головний  спеціаліст- бухгалтер відділу  з гуманітарних питань Терентюк Тетяна Ананіївна
Директор будинку культури с.Улашанівка Кондратюк Олег Вікторович
Директор будинку культури с.Миньківці Сопіжко Оксана Віталіївна
Завідуючий клубом с.Губельці Проценко Василь Олексійович
Завідуючий клубом с.Жуків Свідзінський Олег Миколайович
Завідуючий клубом с.Іванівка, Пузирки Котик Наталія Миколаївна
Завідуючий клубом с.Марачівка Палій Любов  Василівна
Завідуючий клубом с.Камянка Тимчук Тамара Максимівна
Завідуючий клубом с.Ташки Пізнюр Тетяна Вікторівна
Завідуючий клубом с.Вачів Ісакова Тетяна Василівна
Художній керівник  будинку культури с.Миньківці Ярощук Світлана Іванівна
Прибиральник будинку культури с.Улашанівка  Гарбарук Людмила Іванівна
Прибиральник клубу с.Жуків Хусейн Світлана Володимирівна
Прибиральник службових приміщень Власюк Наталія Василівна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь