A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Улашанівська громада
Хмельницька область, Славутський район

Апарат сільської ради

Апарат Улашанівської сільської ради

Посада

Прізвище,імя по батькові

Сільський голова

Гизимчук Микола   Васильович                                                      

Заступник сільського голови          Лавренчук Олексій Павлович

Секретар сільської ради

Мазур Лариса Олексївна

Секретар керівника Вітошко Наталія Миколаївна

Староста сіл Волиця і Губельці

Косік Іван Васильович

Староста с.Жуків

Ткачук Андрій Володимирович

Староста сіл Іванівка і Пузирки

Хавронюк Борис Петрович

Староста с.Марачівка

Шеренгівська Ілона Анатоліївна

Староста с.Миньківці, Романіни, Шевченко

Гаврилюк Валерій Михайлович

Староста с.Ногачівка, с.Дятилівка

Матвійчук Олег Анатолійович

Головний спеціаліст с.Перемишель,с.Вачів

Парфенюк Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст с.Бачманівка

Дегодюк Ірина Броніславівна

Головний спеціаліст с.Цвітоха, с.Кам'янка,с.Ташки

Машук Тетяна Іванівна

Головний сеціаліст юридичного відділу

Самчук Оксана Леонідівна

Провідний спеціаліст юридичного відділу

Семенюк Максим Олександрович

Начальник  відділу архітектури та землеустрою

Дзюба Іван Олегович

Головний спеціаліст земельного відділу

Дем’янюк Сергій Леонідович

Інспектор -землевпорядник

Бондарук Єлизавета Василівна

Начальник фінансового відділу

Кухарчук Валентина Іванівна

Головний спеціаліст фінансового відділу

Садовська Наталія Леонідівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення – головний бухгалтер

Харчук Віра Миколаївна

Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності   Степанюк Альона Володимирівна

Головний спеціаліст бухгалтерського відділу

Тимчишина Алла Вікторівна

Головний спеціаліст бухгалтерського відділу

Войтюк Світлана Василівна

Водій автотранспортних засобів

Стефанов Петро Іванович

Інспектор по паспортному столу

Матвійчук Наталія Василівна

Інспектор з військового столу

Маліновська Оксана Василівна

Головний спеціаліст з кадрової роботи

Поліщук Ганна Петрівна

Діловод с.Улашанівка

Семенчук Валентина Михайлівна

Директор будинку культури с.Миньківці Сопіжко Оксана Віталіївна
Директор будинку культури с.Улашанівка Кондратюк Олег Вікторович
Завідуючий клубом с.Губельці Проценко Василь Олексійович
Завідуючий клубом с.Жуків Свідзінський Олег Миколайович
Завідуючий клубом с.Іванівка, Пузирки Котик Наталія Миколаївна
Завідуючий клубом с.Марачівка Палій Любов  Василівна
Завідуючий клубом с.Дятилівка Кондратюк Людмила Петрівна
Завідуючий клубом с.Камянка Тимчук Тамара Максимівна
Завідуючий клубом с.Ташки Пізнюр Тетяна Вікторівна
Завідуючий клубом с.Перемишель Гуцол Павло Анатолійович
Завідуючий клубом с.Вачів Ісакова Тетяна Василівна
Художній керівник  будинку культури с.Миньківці Ярощук Світлана Іванівна
Прибиральник будинку культури с.Улашанівка  Гарбарук Людмила Іванівна
Прибиральник клубу с.Жуків Хусейн Світлана Володимирівна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь