Хмельницька область, Славутський район

КЕРІВНИЦТВО

Голова Улашанівської сільської ради

Гизимчук Микола Васильович

Народився 12 березня 1961 року в с.Кам'янка Славутського району Хмельницької області.

• З 1968  по 1976 роки навчався у Цвітоській середній школі.
  • З 1976 по 1980 роки навчався у Кременецькому  лісотехнічному технікумі.
  • З 1980 по 1982 роки  служба в армії.
  • З 1982 по 1984 роки служба в органах МВД.
  • З 1984 року по 2012 рік працював у Шепетівському військовому лісгоспі на посадах: дільничного техніка лісовода, майстра лісу, лісничого Хмельницького лісництва.
  • З 2015 року по грудень 2018 року працював на посаді Цвітоського сільського голови.
  • З  04 січня 2019  року обраний головою Улашанівської сільської ради

Заступник сільського голови

з питань діяльності виконачих органів ради.

Лавренчук Олексій Павлович

Народився 20 серпня 1979 року в с. Манятин Славутського району.

За національністю: українець.

У 2002 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом. Має повну вищу юридичну освіту.

З 2000 року проживає в м. Славута Хмельницької області.

Свою трудову діяльність розпочав у 2000 році на посаді державного виконавця відділу державної виконавчої служби Славутського районного управління юстиції.

З серпня 2001 року по січень 2016 року працював начальником юридичного відділу виконавчого апарату Славутської районної ради.

З 22 січня 2016 року по червень 2019 працював заступником голови Славутської районної ради.

З 07 червня 2019 року і по даний час працює заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Улашанівської обєднаної територіальної громади.

Депутат  Славутської районної ради  сьомого скликання.

Одружений, має двоє дітей.

Заступник сільського голови  з питань              діяльності  виконавчих органів ради  (гуманітарний напрямок)

Бойчак Дмитро Володимирович

Народився 16 листопада  1964 року  в селі Піддубці Славутського району.

Національність:українець.

У 1982 році закінчив Киликиївську середню школу. У цьому ж року вступив до Вінницького державного педагогічного інституту, який закінчив у 1988 році.

З листопада 1983 року по листопад 1985 року  служив у Радянській Армії.

У серпні 1988 року прийнятий вчителем трудового навчання Крупецької неповної середньої школи, де працював по січень 1997 року.

З лютого 1997 року по серпень 2013 року – робота  в ТзОВ «Укркомінбуд».

З вересня 2013 року по липень 2015 року – начальник господарської групи  відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації.

З серпня 2015 року по серпень 2019 року – начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації.

З вересня 2019 року – заступник Улашанівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Одружений, має двох дітей.

Керуючий справами виконавчого комітету

Олінійчук Оксана Віталіївна

Народилася в с. Шатерники Славутського району Хмельницької області   09.09.1973 року.

За національністю: українка.

У 1988 році закінчила Малоскнитську неповну середню школу. У 1990 році закінчила Хоняківську середню школу і вступила до Хмельницького кооперативного технікуму, який закінчила з відзнакою у 1993 році. В 1999 році закінчила Тернопільську академію народного господарства.

Має вищу економічну освіту.

З 1993 року і по даний час проживає в м. Славута Хмельницької області.

04.05.1995 була призначена на посаду бухгалтера І категорії Славутського райфінвідділу.

21.09.1999  призначена на посаду заступника завідуючої-начальника бюджетного відділу Славутського райфінвідділу.

16.10.2000  була переведена на посаду головного бухгалтера Славутської районної ради.

З 01 червня 2012 року по листопад 2019 року працювала на посаді керуючого справами виконавчого апарату Славутської районної ради.

З 01 грудня 2019 року і по даний час працює на посаді керуючого справами виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

В 2015 році обрана депутатом Славутської районної ради VII скликання.

Овдовіла. Має двоє дітей.

Секретар Улашанівської сільської ради

Мазур Лариса Олексіївна

Народилась 1 березня 1975 року в смт Гоща Рівненської області.

Національність: українка.

В 1982-1992 роках навчалась в Гощанській середній школі, яку закінчила з відзнакою. Протягом 1992-1997 років навчалась в Українському державному університеті харчових технологій.

З 2002 року почала працювати в управлінні соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації спеціалістом з призначення субсидій, з 2005 року переведена на посаду державного соціального інспектора.

В 2007 році призначена директором  територіального центру соціального обслуговування  пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян управління соціального захисту населення.

З 2017 по 2018 роки працювала директором комунальної установи «Славутський районний  територіальний центр соціального обслуговування (надання   соціальних послуг

В  січні 2019 року обрана секретарем Улашанівської сільської ради, де працює по теперішній час.

В 2010 році була обрана депутатом Славутської районної  ради

по мажоритарному округу села Сьомаки; в 2018 році обрана депутатом Улашанівської сільської ради по селі Дятилівка.

З 2007 року проживає в м. Славута Хмельницької області.

Одружена. Має двоє дітей.