ПРИСВОЄННЯ АДРЕС

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва «Нове будівництво житлового будинку та гаража», який розташований по вул. Залізнична в с.Кам’янка

На звернення Бондарчука від 07.08.2023 щодо присвоєння адреси об’єкту будівництва  «Нове будівництво житлового  будинку  та гаража», який розташований по вул. Залізнична в с.Кам’янка, начальником  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради було видано наказ від 16.10.2023 № 04А/2023 року про присвоєння адреси  об’єкту будівництва  «Нове будівництво житлового  будинку  та гаража», та встановлено такі реквізити: Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, Улашанівська територіальна громада, с.Кам’янка, вул. залізнична 2-А.

15:59:04 18.10.2023

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва «Нове будівництво садового будинку з мансардою і підвалом та гаража», який розташований по вул. Визволителів в с.Кам’янка

На звернення Бондарчука від 07.08.2023 щодо присвоєння адреси   об’єкту будівництва  «Нове будівництво садового  будинку з мансардою і підвалом та гаража», який розташований по вул. Визволителів в с.Кам’янка, начальником  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради було видано наказ від 18.10.2023 № 05А/2023 року про присвоєння адреси  об’єкту будівництва  «Нове будівництво садового  будинку з мансардою і підвалом та гаража», та встановлено такі реквізити: Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, Улашанівська територіальна громада, с.Кам’янка, вул. Визволителів 36-А.

15:57:09 18.10.2023

Про зміну адреси житлового будинку у звязку з його поділом по вул. Шевченка в с.Іванівка

­­­­­­­­­­­­­­­     На звернення Прилуцької Лариси Геннадіївни від 28.08.2023 щодо зміни адреси житлового будинку у зв’язку з його поділом, який розташований на вулиці Шевченка у с. Іванівка Улашанівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області, начальником  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради було видано наказ від 28.08.2023 № 03А/2023 року про присвоєння адреси  об’єкту нерухомого майна (житловий будинок, який створений внаслідок поділу) такі реквізити: Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, Улашанівська територіальна громада, с. Іванівка  вул. Шевченко 18 та житловий будинок, який створений внаслідок поділу) такі реквізити: Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, Улашанівська територіальна громада, с. Іванівка  вул. Шевченко 18А.

15:37:10 29.08.2023

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва «Будівництво житлового будинку та літньої кухні», який розташований по вул. Грушевського в с.Жуків

На звернення Романюк Юрія Анатолійовича від 07.08.2023 щодо присвоєння адреси   об’єкту будівництва  «Будівництво житлового будинку та літньої кухні», який розташований по вул. Грушевського в с.Жуків, начальником  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства Улашанівської сільської ради було видано наказ від 07.08.2023 № 02А/2023 року про присвоєння адреси  об’єкту будівництва  «Будівництво житлового будинку та літньої кухні», та встановлено такі реквізити: Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, Улашанівська територіальна громада, с.Жуків, вул. Грушевського 11.

12:36:00 08.08.2023

Присвоєння адреси об’єкту будівництва «Нове будівництво складського приміщення на вул. Шкільна в с. Улашанівка Шепетівського району Хмельницької області»

На звернення Сільськогосподарського кооперативу «Улашанівський» щодо присвоєння адреси  об’єкту будівництва  «Нове будівництво складського приміщення на вул. Шкільна в с. Улашанівка Шепетівського району Хмельницької області», який розташований по вул. Шкільна в с.Улашанівка, начальником  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово - комунального господарства Улашанівської сільської ради було видано наказ   від 18.072023 року № 01-А/2023 про присвоєнню адреси  об’єкту будівництва  «Нове будівництво складського приміщенняна вул.Шкільна в с. Улашанівка Шепетівського району Хмельницької області» та встановлено такі реквізити: Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, Улашанівська територіальна громада, с.Улашанівка, вул. Шкільна, 17-А.

14:39:35 20.07.2023