Жуківський старостинський округ

старости  Жуківського старостинського округу

Андрія ТКАЧУКА  за 2023 рік

Староста  є посадовою особою місцевого самоврядування, який представляє інтереси  села Жуків, що входить до Улашанівської сільської ради, керується в своїй діяльності Конституцією України,  актами Президента України,  Кабінету Міністрів України, регламентом Улашанівської сільської ради, іншими законодавчими актами.

Загальна кількістю  населення  станом на початок 2024 року – 476 жителів, ВПО – 8 чол., яким  на  протязі  звітного  року було надано  наступні  послуги: оформлення  субсидій (40), пільг (4), соціальних  допомог (34), довідок (424), заповітів (14), вірність  підпису (7 ), доручень (38), довідки ВПО (6).

У відповідності до Закону України «Про  службу в органах місцевого самоврядування» старостою здійснюються делеговані повноваження у галузі освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту.

На території Жуківського старостинського округу функціонує  Жуківська філія Улашанівського ліцею ім. Володимира Марковського, амбулаторія сімейного типу, сільський клуб, бібліотека, комунальне підприємство «Ліс», Жуківське лісництво Славутського держлісгоспу.

В селі Жуків працює дві торгові точки приватної власності: КП «Іванівське», ПП «Макар».

На території старостату працює соціальний робітник, яка обслуговує 18 осіб похилого віку, інвалідів  та одиноких громадян.

Протягом  року працівники старостинського  округу брали  активну  участь у житті  громади  під  час  проведення  усіх  заходів, які  проводилися на території  Улашанівської  громади

Активна  робота проводилася по  благоустрою у старостаті та по території громади, де залучалися  багато  жителів  села.

Протягом   2023  року  на  території  села  Жуків було зроблено :

Проведено благоустрій  території  сільського  клубу  (очищення території від залишків рослинних решток, ремонт та побілка  огорожі, кронування та підбілювання  дерев ,побілка приміщення котельні, ремонт  та покраска  порогів (основного  та запасного виходів).

Вирізання  чагарників та  вивезення  рослинних  решток на сміттєзвалище (вул.Грушевського ,  біля  мосту річки Жариха та колекторних містків  в місцях  підтоплень  (вул.Лесі Українки  та  провулок Мазепи ).

Проведено  благоустрій  біля  пам’ятника  загиблим воїнам, могили  невідомого  солдата ( на кладовищі), біля автобусних зупинок, оформлення  зони  відпочинку  біля  клубу.

Розчищення  та відсипання  дороги (  в’їзд  до  амбулаторії), ремонт огорожі.

Ремонт  дорожних знаків по вулицях  комунальної  власності.

Обкошування території  кладовища, території  сільського  клубу та центру  села,   в’їзди  в  село (зі сторони Ногачівки, Марачівки, Іванівки, Пузирки), території  Жуківської  амбулаторії.

Впорядкування  клумб по  вулиці  Лесі Українки, на території  клубу, в’їзду  в село, пам’ятника загиблим воїнам.

Вивезення  сміття  з кладовища   на  сміттєзвалищ

Впорядкування  сміттєзвалища , ущільнення з  застосуванням  бульдозера.

Проведено  косметичний  ремонт  каплиці  на  території  кладовища.

Проведено косметичний  ремонт  фасаду  амбулаторії.

Ремонт даху  котельні  біля  клубу.

Допомога у  ремонті пам’ятника  воїнам с.Улашанівка.

Заготівля  дров  для  потреб  Жуківської  амбулаторії 50 кубічних метрів (зрізання, розпиловка, стрильовка, порізка, вивезення  до  амбулаторії ).

Виготовлення  та  заміна  дошок  оголошень  біля  магазину та клубу.

Нанесення  малюнку  муралу  на  стіну  приміщення  сільського  клубу.

Завдяки плануванню та фінансової підтримки  керівництвом та депутатським корпусом Улашанівської сільської ради, було придбано огорожу для Жуківського кладовища та матеріали для будівництва сховища у Жуківську школу. Велика вдячність за надання безповоротної благодійної допомоги фермерам та орендарям, не байдужим громадянам( СГ «Клепачі»,  СГК «Улашанівське», «ЮР-АГНО 2014», ПП Калюжний Г.Д.), які відгукнулись та провели  наступні роботи:

Проведення  демонтажу  старої  огорожі  на  кладовищі, обкошування  всієї  території  по  периметру  кладовища та центральних  проїздів ,завезення матеріалів та встановлення  нового  паркану  на  кладовищі ( 600 м).

Встановлення брами і хвіртки на території  кладовища.

Відсипання  дороги  до  кладовища (нового вїзду )

Викопування  котлована  під укриття   у Жуківській  школі.

Вивезення фундаментних  блоків  у Жуківську  школу на укриття.

Розпиловка лісоматеріалів  на  дошки  для  опалубки будівництва  сховища для Жуківської  школи.

Будівництво  сховища ( вивезення  піску, цементу, блоків  фундаментних ). Після  встановлення  бетонної  споруди виконання  усіх  робіт  для  введення  сховища  в експлуатацію будівельного  входу  та  виходу, обвалування та відсипання доріжок.

Допомога  у  ліквідації  наслідків    після  вибуху  у Улашанівському ліцею  та  садочку небайдужими  жителями  с.Жуків.

Збір  та відвантажування овочів на Запорізький  і Херсонський  напрямки.

Збір  коштів  воїнам  на  придбання  дрон

В’язання маскувальних  сіток  воїнам ЗСУ.

Розкладання ліків  від  сказу  диким  звірам.

Сумісні із працівниками поліції  допомоги ПВС у виявленні БПЛ

Постійні чергування та коригування груп  повітряних  тривог у вивленні руху повітряних цілей, звітування ПВС.

Надіюсь на подальшу співпрацю у реалізації нових планів у розбудові нашої громади!

Староста                                                                                          Андрій ТКАЧУК