Миньковецький старостинський округ

старости  Миньковецького старостинського округу Марії СІДЛЕЦЬКОЇ за 2023 рік

Староста Миньковецького старостинського округу є посадовою особою місцевого самоврядування, який представляє інтереси  сіл Миньківці, Романіни, Шевченко, що входять до відповідного старостинського округу Улашанівської сільської ради, керується в своїй діяльності Конституцією України,  актами Президента України,  Кабінету Міністрів України, регламентом Улашанівської сільської ради, іншими законодавчими актами.

Загальна кількість населення станом на 01.01.2024 року – 1024 особи, а саме:

• село Миньківці – 724 особи;
  • село Романіни – 194 особи;
  • село Шевченко – 106 осіб.

У 2023 році було видано 503 довідки, 69 актів обстеження, складено 11 заповітів, оформлено 32 довіреності, засвідчено справжність підпису - 4.

У сфері соціального захисту: оформлено допомоги – 73; субсидії – 70; пільги – 11.

У відповідності до Закону України «Про  службу в органах місцевого самоврядування» старостою здійснюються делеговані повноваження у галузі освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту.

На території округу функціонує:

Миньковецький ліцей, в якому навчається 112 учнів та дошкільний заклад, який відвідує 23 дошкільняти;

Миньковецька амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, в якій надають медичні послуги 4 медичні працівники;

Миньковецький сільський будинок культури в якому працює художній керівник та бібліотекар;

Комунальна установа "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ".

На території округу працює робітник з комплексного обслуговування будівель та 2 соціальних робітники, які обслуговують 36 осіб.

В Миньковецькому старостинському окрузі працює магазин з кафетерієм ФОП Кузмінчук Л. І. та магазин «Анастасія» ФОП Радченя Г. І.

В селі Миньківці двічі на тиждень  надає послуги населенню пересувне відділення поштового зв'язку, в селах Романіни та Шевченко послуги надаються один раз на тиждень.

У 2023 році в Миньковецькому старостинському окрузі проводилися роботи по благоустрою.

проведено прибирання території біля адмінбудинку;

проведено поточний ремонт пам'ятника загиблим воїнам;

постійно обкошувались території біля адмінбудинку, Миньковецького сільського будинку культури, клубу с. Шевченко, дитячий майданчик с.Романіни, адмінприміщення с. Романіни та навколо автобусних зупинок. Обкошувалась територія навколо кладовищ округу;

побілено зупинки та пофарбовано лавочки в зупинках в селах старостату;

встановлено флагшток біля могили загиблого Захисника України;

замінено флагштоки біля адмінбудинку;

побілка адмінприміщення с. Романіни.

Перед провідною неділею за підтримки місцевого підприємця Поліщука Л.В. були загорнуті стихійні сміттєзвалища біля кладовища с. Миньківці.

Проведені роботи по благоустрою кладовища, а саме:

демонтаж старої огорожі та прибирання території перед встановленням нової;

за кошти Улашанівської сільської ради було придбано матеріали для огорожі, спільними зусиллями жителів округу та небайдужих людей чиї рідні похоронені на кладовищі зроблена робота по огорожі кладовища;

організовано та проведено обкошування кладовища с. Миньківці.

Завдяки допомозі керівника СГК Улашанівський Теслюка А. Р. було огороджено дитячий майданчик в селі Романіни, а також завезено пісок до кладовищ.

Проводилися збори овочів, до яких активно долучалися жителі округу.

Староста                                                                                     Марія СІДЛЕЦЬКА