УЛАШАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Улашанівка

№30/2020-р/к

Про внесення змін до розпорядження від 20.12.2019 № 201/2019-р/к «Про призначення уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції в Улашанівській сільській раді»

На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції» від 04 вересня 2013 року №706, відповідно законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», у зв’язку із кадровими змінами:

Внести зміни до пункту 1 розпорядження від 20.12.2019  №201/2019-р/к «Про визначення уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції в Улашанівській сільській раді» виклавши його у новій редакції:

«1.Визначити уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції в Улашанівській сільській раді головного спеціаліста з питань кадрової роботи загального відділу виконавчого комітету Поліщук Ганну Петрівну».

Сільський голова                                                                   Микола ГИЗИМЧУК