СГК "УЛАШАНІВСЬКИЙ"

Дата: 08.04.2019 17:52

Нині це господарство спеціалізується на вирощуванні насіння ярих і озимих зернових культур першої репродукції.

Всього в 2012 році було засіяно 1078 га зерновими та зернобобовими культурами. Найбільші площі займали в нас озимі пшениця і жито – по 244 і 155га; ярий ячмінь і яра пшениця – по 130 і 108га; овес – 102га, горох – 87га, вика – 90га, гречка – 54га. Останні три роки сіємо й зернову кукурудзу. В 2012  році її було у нас 108га, зібрали понад 10т з гектара. Це гарний результат.

Найбільший врожай мали пшениці озимої – 11494,6 ц, жита – 6124,1 ц, ячменю – 5568,8 ц. А валовий збір становив 49117,4 ц. Врожайність найвищу дали пшениці озима і яра, - по 47,1 та 41,6ц/га. Ячмінь вродив по 42,8 га, жито – 39,5, горох – 37.2. Ріпак озимий займав 200га, зібрали ми його 6423,2 ц при врожайності 32,1 ц/га.

За 7 років, відколи Андрій Ростиславович очолює господарство, в ньому замінена майже вся технічна база, зокрема, закуплено нові трактори, сівалки, комбайни, що й дає можливість належно обробляти поля та отримувати високі врожаї. Здійснено в нас капітальний ремонт дахів господарських приміщень, збудовано нові складські приміщення.

В 2013 році А.Теслюк планує  закупити новий важкий трактор із сучасним посівним комплексом, щоб полегшити важку працю наших хліборобів під час сівби зернових. Адже переходячи на  нову техніку, ми в першу чергу думаємо про людей, про те, щоб зробити їх працю легшою, менш виснажливою і більш продуктивною.

СГК «Улашанівський» повертає свою колишню славу заможного господарства.

Керівник господарства Теслюк А. Р.

4 листопада 2012 року з ініціативи голови  сільськогосподарського кооперативу «Улашанівський» А. Р. Теслюка у приміщені колишньої їдальні господарства, що в центрі села, відкрився сучасний ресторанний комплекс «Легенда» , де є навіть дитячий майданчик.