Село в період колективізації

Дата: 09.04.2019 10:23

В період колективізації сільського господарства в селі організовується ТСОЗ (1929рік), а весною 1930року на його основі утворено сільськогосподарську артіль « Червоний Партизан». Організаторами колгоспу були місцеві комуністи і актив села: Фарбей Артем,Кісільчук  Володимир, Бондарук Арсен.

За пропозицією партизана громадянської війни Словінського Архипа колгоспу був названий « Червоний Партизан» .В цьому ж 1930році в селі була завершена колективізація. З кожним роком господарство артілі збільшувалось,  незабаром артіль стала передовою в районі, їй було присуджено Червоний Прапор Обкому партії Облвиконкому. В 1937році колгосп приймав участь у Всесоюзній виставці сільськогосподарського виробництва.

Її учасниками були Косік Микола, Шевчук Надія,Ярощук Тетяна та ін..