Піднесення сільськогосподарського виробництва у 60-80 роках

Дата: 09.04.2019 11:13

14 лютого 1960 року колгосп « Червоний Партизан» с. Перемишля був з'єднаний з колгоспом ім. Чапаєва с. Бараннє  - Улашанівка. Довгий час об'єднаним колгоспом керував Герой Соціалістичної Праці Нікітчук Василь Іванович.

За короткий час Василь Іванович зумів  допомогти ся того,що колгосп із відстаючих став передовим не лише в районі, але й в області. Зросла врожайність зернових у 1955р. -6,2ц.з га 1966р – 28,3 ц з га. 1967 р-31,1 ц з га.

А сам  колгосп  було нагороджено орденом « Знак Пошани». 20 квітня 1961 року колгосп перейшов на спеціалізацію господарства по відгодівлі свиней та В.Р.ХВ 1999р.село від'єдналося,і тут було створено селянську спілку ім. Богдана Хмельницького,а в  2005р.-СГВК  « Перемишельський».