Хмельницька область, Славутський район

Сьогодення села

Дата: 09.04.2019 11:14

В селі функціонують: Перемишельський НВК,будинок культури,дві бібліотеки,ФАП, поштове відділення,дитсадок.

Мають жителі православний храм, який був побудований ще до Жовтневої революції.

Перемишельським ФАПом довгий час завідувала Гнатюк Дорофіївна Гнатюк,медик із понад 50 – річним стажем.

Перемишельським ФАПом на даний час завідує Гарбадин Ірина Василівна.

Працівники Перемишельського ФАПу.

У Перемишлі проживає немало людей похилого віку. Серед них: Олександр Кирилович Бондарук Іван Сергійович, Сосихін Василь Самійлович Гуменюк, Євдокія Михайлівна Гуменюк.

В селі Перемишель проживають багатодітні родини: Яковчук  Антона Федоровича, Ковальчука Василя Івановича, Левчука Василя  Степановича, Леонтюка Миколи Володимировича, Уряднікова Олександра Дмитровича.

Скрипнюк Олександр Васильович

Скрипнюк Олександр Васильович – заслужений юрист України,головний науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України,завідувач кафедри теорії держави і права Національного університету « Острозька Академія»,доктор юридичних наук, професор.

Народився 17 квітня 1960 року в селі ПеремишельСлавутського району.