Піднесення сільськогосподарського виробництва у 60 – 80 роках

Дата: 09.04.2019 14:55

На період 70-х років населення села Волиця становило 767 чоловік.  У Волиці розміщена центральна садиба колгоспу «Червона зірка», за яким закріплено 2000га орної землі. Провідна галузь господарства – рільництво та м’ясо-молочне тваринництво. Допоміжні галузі – бджільництво, овочівництво, садівництво.

У 1975 році колгосп «Червона зірка» увійшов до складу відомого в районі ордена «Знак Пошани» колгоспу імені Чапаєва. Очолював господарство Герой Соціалістичної Праці Василь Іванович Нікітчук – людина надзвичайно шанована не тільки в своєму господарстві, а й за його межами. За високі показники в сільськогосподарському виробництві господарство отримало назву колгосп-мільйонер. Членам колгоспу, особливо молодим сім’ям, які гарно трудилися, за рахунок господарства були побудовані добротні житлові будинки разом з іншими господарськими спорудами.