Сьогодення села

Дата: 09.04.2019 14:57

У 2005 році було створене товариство із обмеженою відповідальністю «Злагода-2005», директором якого було обрано Мирончука О. В.. На даний час товариством орендується 500га орної землі у пайовиків села Волиця.

У 2011 році на День Незалежності 24 серпня було завершено газифікацію села Волиця  із  цієї  нагоди  було  влаштовано  свято  села  на  якому  були   присутні  почесні  гості  - голова  РДА  Несен  О.А.,  голова  Районної  Ради  Радзивилюк  Л.А.,  директор  Славутської  філії  ПАТ  «Хмельницькгаз»  Урбанович  В.В.

На  період  2012  року  на  території  Волиці   функціонує  Волицька  початкова  школа,  магазин  «Ольга»,  фельдшерсько – акушерський  пункт,  фельдшером  якого  працює  понад  20  років  РудюкТ.Г. ТОВ  «Злагода»,  яке  займається  вирощенням  зерновим  культур  та  тваринництвом,  в  господарстві  працевлаштовано  15  чоловік