Ними пишаються односельчани

Дата: 09.04.2019 14:57

Село Волиця гордиться своїми працьовитими і талановитими людьми. Серед уродженців села є орденоносці, які за свою невтомну працю нагороджені високими урядовими нагородами.

• ЦАРУК Ніна Василівна – ректор  Чернівецького  державного  педагогічного  університету,  автор більше трьохсот наукових праць, серед яких монографії, підручники та навчальні посібники , член правописної комісії, відмінник освіти та заслужений працівник освіти України.
  • ТКАЧУК Петро Михайлович – начальник МРЕВ ДАЇ міста Нетішин.,  підполковник
  • ПОЛЬОВИЙ Василь Степанович – прокурор Рівненської прокуратури. Згодом викладач  Луцького  державного  університету.
  • КОМАР Микола Миколайович – підполковник  міністерства  ВС  М. Києва.
  • ГУМЕНЮК  Василь  Леонтійович – нагороджений  орденом  Трудової  Слави  ІІІ  ступеня.
  • МИРОНЧУК  Любов  Миронівна – нагороджена  орденом  Трудової  Слави  ІІІ  ступеня.
  • КВІТКА  Надія  Тимофіївна – нагороджена  медаллю  «Ветеран  Труда»  та  медаллю  «Мати – героїня»