Географічне розташування села. Природні умови

Дата: 09.04.2019 15:02

Село розташоване від обласного центру на віддалі 161 км, районного – 17 км та найближчої  залізничної станції Славута – 10  км.  Довжина села біля трьох з половиною кілометрів, ширина – близько півтора кілометра. В ньому сім вулиць, що отримали назви від сіл, в які вони ведуть, та від прізвищ людей, які були першими засновниками цих вулиць (Баранська, Жуківська, Церковна, Сліпа; Північний, Південний посьолки тощо). На півночі с.Іванівка межує з с. Пузирки, на північному заході – з с.Губельці, на сході – з с.Жуків, на південному сході – з с.Вачів, на півдні – з с. Перемишель. Всі навколишні села розташовані від Іванівки на відстані 2-3 кілометрів.

В даній місцевості грунти сірі і світлосірі підзолисті, родючі. На території ланів є торфовище, яке тягнеться з півночі вздовж вулиці Жуківської і досягає с.Жуків.  Трав’яна рослинність також багата на валеріану, волошки, ромашки, подорожники, кропиву, лопухи, щавель, полин, осоку тощо, з бур’янів – осот, пирій, червоний мак, польова березка та ін. Серед культурних рослин найбільше сіють пшеницю, жито, овес, ячмінь, гречку, горох, соняшник, конюшину, кукурудзу, картоплю. З технічних культур в різний час вирощували цикорій, хміль, коноплю, льон та ріпак.