Подолання наслідків війни

Дата: 09.04.2019 15:29

Звільнено  село  від загарбників 14 січня 1944 року. Радості  населення  не було  меж. Воно палко  вітало свою визволительку Радянську Армію.

Під керівництвом голови колгоспу Одухи  одразу ж після звільнення села зібрали робочу худобу, реманент, транспортні засоби, збрую, посівний матеріал, організували бригади і ланки. Спільними зусиллями партійних та радянських органів, колгоспників провели першу посівну кампанію.

Дякуючи наполегливій праці колгоспників, братерській  допомозі   російського народу труднощі поступово переборювали. Колгосп отримав від держави допомогу зерном, худобою, с/г машинами. Село стало одержувати с/г машини,  промислові  і  продовольчі товари, обладнання  для  школи і медпункту тощо. Країна приступила до відбудови і дальшого розвитку народного господарства.

Змінювалось громадське господарство колгоспу. Почали  відновлювати роботу всі інші громадські організації і установи села: сільрада,  клуб,  магазин споживчої  кооперації.