Період відбудови і розвитку народного господарства

Дата: 09.04.2019 16:19

В 1955 році з числа тридцятитисячників – посланців партії -  головою колгоспу був обраний донбаський робітник Калужський Василь Петрович. Під його керівництвом господарство стало міцніти  і розвиватися. Зміцнилась трудова дисципліна колгоспників. Значно зросла врожайність зернових та технічних культур. В середньому становила 17 центнерів.

В 1957 році колгосп в середньому збирав 275 центнерів цукрового буряка з 1 гектара.

За успіхи, досягнуті в підвищенні врожайності цукрового буряка Указом Президії Верховної Ради у 1957 році нагороджено:

1. Калужського Василя Петровича, голову колгоспу “13-річчя Жовтня”,  медаллю “За доблесний Труд”.
  2. Мамчур Яніну Іванівну, ланкову колгоспу “13-річчя Жовтня”, медаллю “За трудову відзнаку”.