СЬОГОДЕННЯ СЕЛА

Дата: 09.04.2019 16:27

Великою подією для жителів села стало утворення Марачівської сільської ради. Вона почала працювати з 22 серпня 1994 року. Першим головою Марачівської сільської ради був обраний  Гарбар Олександр Васильович.

В 2007 році на території сільської ради діяли: Марачівська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, де навчалося 46 учнів, фельдшерський пункт, сільський клуб, бібліотека, приватне підприємство «Агрофірма Марачівська»  (засновник Негода Олександр Миколайович). Нараховувалося 150 дворів та 360 постійних мешканців. Площа населеного пункту становить 266 га.

В 2009 році власники земельних часток (паїв) (300)  передали земельні ділянки  в оренду наступним інвесторам: Агро ХХІ, ВАТ Славутський цикорієсушильний завод.

В 2010 році було ліквідовано приватне господарство ім. Михайлова і продано майно власникам майнових паїв.

На даний час в селі діє: сільська рада, сільський клуб, сільська бібліотека, фельдшерський пункт, невелика римо-католицька парафія та православна церква.

Станом на 1.01.2013 року нараховується  120 дворів та 292 постійних мешканців. Площа населеного пункту 266 га.