ОСВІТА НА СЕЛІ

Дата: 09.04.2019 16:27

В 1909 році було відкрито першу початкову школу, навчалося лише 30 учнів,  майже дві третини дітей школи не відвідували.

В 1921 році в селі почала працювати початкова школа, в якій навчалися діти шкільного віку.

Важливою подією в культурному житті села було перетворення в 1949 році початкової школи в семирічну, а в 1959 – в восьмирічну загальноосвітню трудову політехнічну школу. На той час в школі працювало 11 вчителів, 2 з яких мали вищу освіту. 212 дітей одержали свідоцтва про закінчення неповної середньої школи. При школі була відкрита бібліотека.

У 2010 році Марачівську школу було реорганізовано в початкову, а в 2011 році з причини малої кількості учнів – закрито. На даний час підвіз дітей здійснюється до навчальних закладів: с.Жуків та с.Хоровець.