Сьогодення села

Дата: 09.04.2019 17:59

У вересні 2007 р. нова рефор­мація — і нова назва: філія №25 Хмельницького відділення агро­промислового виробництва дер­жавного підприємства «Агроспецсервіс». Це підприємство було під­порядковане вже не «Енергоатому», а Міністерству аграрної полі­тики, що, в принципі, логічно. А в грудні 2008-го, відповідно до нака­зу Мінагрополітики №833, на базі майна філії створили СП «Хмель­ницьке».

Щодо землі, то «Агро-спецсервіс» отримав державні ак­ти на право постійного користу­вання ділянками сільськогосподар­ського призначення в лютому 2009 року. Загальна площа заакто­ваної землі — майже 905 гектарів. Усе, що залишилося від ПСГ Хмельницької АЕС.

Головою сільради з 2010 року і по теперішній час працює  Рішко Жанна Генадіївна.