На Хмельниччині директор товариства, яке проводило капітальний ремонт приміщення школи, підозрюється у привласненні третини мільйона гривень бюджетних коштів

Дата: 24.09.2019 09:13

Досудовим розслідуванням, яке за процесуального керівництва Шепетівської місцевої прокуратури з місцем дислокації у м.Славута, здійснюється слідчим відділом Славутського відділу Головного управління Національної поліції в області, встановлено факт привласнення бюджетних коштів, виділених на проведення капітального ремонту (термомодернізацію) приміщення школи у м. Ізяслав.

Встановлено, що відповідно до договору, укладеного між товариством та відділом совіти, молоді та спорту райдержадміністрації, суб’єкт господарювання в межах договірної ціни у розмірі майже 5,5 млн. грн.. взяв на себе зобов’язання виконати капітальний ремонт будівлі навчального закладу.

Однак, не виконавши усіх ремонтних робіт у повному обсязі, підрядник склав завідомо неправдиві акти про їх проведення.

Шляхом завищення обсягів виконаних робіт, він заволодів бюджетними коштами на суму близько 390 тис грн.

Завдяки скоординованим  прокуратурою заходам та належно спланованим слідчим (розшуковим) діям, зібрано достатню кількість доказів для оголошення керівнику підприємства-підрядника про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном, яке було ввірене особі, вчинене у великих розмірах), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Прокурор Шепетівської

місцевої прокуратури                                                                      М. Голярдик