СВЯТО СЕЛА ІВАНІВКА

Дата: 15.10.2019 08:55

14 жовтня жителі села Іванівка святкували потрійне свято: день Захисника, день українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці. На свято завітали: сільський голова Микола Васильович Гизимчук, депутати Улашанівської сільської ради  Сукова  Галина Василівна, Пашинський Юрій Віталійович, жителі села Іванівка, та гості свята. Сільський голова Микола Васильович Гизимчук привітав усіх присутніх зі святом та вручив подарунки та дипломи багатодітним сім’ям та сім’ям в яких народилися діти у 2019 році,  не забули і про найстаршого жителя села, який теж отримав подарунок. З нагоди дня захисника було нагороджено  відзнаками та подарунками учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність та суверенітет нашої держави. Відзначили  подякою та подарунком працівника поштової сфери с.Іванівка – Захарчук Раїсу Миколаївну. Святковим концертом вітали жителів села учасники художньої самодіяльності закладів культури Улашанівської сільської ради, ансамбль народного танцю «Пролісок», вихованці дитячого – юнацького ансамблю «Перлинка» Славутського районного будинку культури. Своїм виступом порадували гостів свята за ініціативи депутата Улашанівської сільської ради Пашинського Юрія Віталійовича гурт «Зорепад». Дітям було встановлено батути, мали змогу посмакувати – солодку вату та різні смаколики, бажаючим постріляти облаштовано - тир. На святі милували око вироби народних умільців (вишивки, ляльки –мотанки, картини та ікони  з бісеру, оригами). Гості свята мали змогу посмакувати смачні солодкі страви. По закінченню свята усіх присутніх гостів частували святковим короваєм.