ВІДЗНАКА КЕРІВНИЦТВА В ОБЛАСТІ

Дата: 06.12.2019 15:00

Напередодні Дня місцевого самоврядування 06.12.2019 року  за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди професійного свята голову Улашанівської  сільської ради Миколу Васильовича Гизимчука  нагороджено почесною грамотою Хмельницької обласної  ради.

Щиро  вітаємо Вас, шановний Микола Васильович з високою оцінкою Вашої роботи!  Нехай цей святковий день додасть  натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку Улашанівської громади хай успіхи і перемоги окрилюють вас на нові звершення і здобутки.

В цей же день  в Улашанівській об'єднаній територіальній громаді пройшли урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядуввання, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування були нагороджені Почесними грамотами: депутат Улашанівської сільської ради- Кузмінчук Олег Петрович, начальник реєстраційного відділу -Коробчук Олег Степанович, начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення- Харчук Віра Миколаївна,  депутат Улашанівської сільської ради - Гаврилюк Людмила Василівна, начальник відділу архітектури та землеустрою виконавчого комітету Улашанівської сільської ради - Дзюба Іван Олегович,  інспектор- землевпорядник - Бондарук Єлизавета Василівна, головний спеціаліст юридичного відділу -Самчук Оксана Леонідівна, секретар керівника - Вітошко Наталія Миколаївна, діловод сіл, Цвітоха, Камянка, Ташки- Бабушкіна Лариса Володимирівна, головний спеціаліст- економіст відділу з гуманітарних питань- Ульяніцька Лариса Миколаївна.