Засідання тринадцятої сесії VII скликання Улашанівської сільської ради

Дата: 23.12.2019 08:57

24.12.2019 року 0 11.00 год. в приміщенні Улашанівської сільської ради відбудеться засідання тринадцятої сесії VII скликання Улашанівської сільської ради.

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на тринадцятій  сесії Улашанівської сільської ради 24.12.2019 р.

Порядок денний

1. Про прийняття майна, зміну назви та затвердження Статуту Хоровецький НВК у новій редакції.
  2. Про прийняття майна бібліотек – філіалів та майна Миньковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини з спільної власності територіальних громад сіл Славутського району у комунальну власність Улашанівської сільської ради.
  3. Звіт по програмі благоустрою населених пунктів Улашанівської  сільської ради за 2019 рік.
  4. Про затвердження Програми благоустрою  населених пунктів Улашанівської   сільської ради на 2020 рік.
  5. Звіт по програмі розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Улашанівської  сільської ради за 2019 рік
  6. Про затвердження Програми розвитку  автомобільних доріг загального користування  місцевого значення на 2020 рік
  7. Звіт по програмі розвитку доріг комунальної власності по поточному ремонту та експлуатаційному утриманню на території Улашанівської  сільської ради за 2019 рік
  8. Про затвердження Програми розвитку  автомобільних доріг комунальної власності  на 2020 рік.
  9. Про затвердження Переліку соціальних послуг, які надаються комунальною установою  «Центр  надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради», Положення про порядок їх надання та Перелік витрат коштів спеціального фонду .
  10. Про затвердження  сільського бюджету на  2020 рік
  11. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою
  12. Про затвердження документації із землеустрою, про передачу земельних ділянок у власність та користування на території  Улашанівської сільської ради.