ВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 28.12.2019 10:13

Шановні жителі громади!

Щиро  вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.   Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Тому дозвольте від щирого серця привітати вас з наступаючим Новим роком та Різдвом і побажати міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове навповнить серце любов'ю, надією і вірою! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

З Новим 2020 роком!

З найкращими побажаннями