Засідання Виконавчого комітету, постійно діючих комісій Улашанівської сільської ради. сільської ради.

Дата: 06.02.2020 15:47

11.02.2020 року 0 9.00 год. в приміщенні Центральної районної бібіліотеки м. Славута відбудеться засідання Виконавчого комітету Улашанівської сільської ради, об 11.00 год. засідання бюджетної та земельної комісій.

12.02.2020 року о 10.00 год. засідання регламентної, соціальної та комунальної комісій.

п’ятнадцятого  засідання  виконавчого комітету

Улашанівської сільської ради

від    лютого  2020 року

1.Про схвалення проекту  рішення «Про Програму поводження із твердими побутовими відходами на підвідомчій території  Улашанівської сільської ради на 2020-2023 роки»

Інформує: начальник відділу архітектури та землеустрою -  Іван Дзюба.

2.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 25.06.2019 №50.

Інформує: головний спеціаліст з питань цивільного захисту – Наталія Шитманюк.

3.Про утворення тимчасових органів з питань евакуації на території Улашанівської сільської ради.

Інформує: головний спеціаліст з питань цивільного захисту – Наталія Шитманюк.

4.Про затвердження видів суспільно корисних робіт та переліку об’єктів соціальної сфери на виконання  громадських (суспільно корисних) робіт на території Улашанівської сільської ради.

Інформує: головний спеціаліст юридичного відділу – Оксана Самчук

5.Про визначення видів робіт, на яких будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт.

Інформує:  головний спеціаліст юридичного відділу – Оксана Самчук