Звернення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Славутського району до мешканців Славутчини

Дата: 02.04.2020 14:13

Шановна громадо Славутського району! Сьогодні наша країна опинилася перед загрозою потенційної втрати рідних і близьких нам людей від ураження коронавірусом COVID-19.  Ми чітко маємо  розуміти, що лише самоізоляція, дотримання правил особистої гігієни і настанов медиків дають можливість стримати пандемію.

Дорогі земляки! Будьте відповідальними! Проведіть карантинний період вдома, читаючи гарну книжку чи переглядаючи фільми, на що у вас до цього бракувало часу. Телефоном чи по скайпу поспілкуйтеся з друзями чи рідними, яких давно не бачили і не чули. Подумайте над планами на майбутнє, приділіть увагу своїм дітям, наведіть лад у рідній хаті та навколо неї. Влада робить все належне у цих непростих умовах, щоб допомогти своїм громадянам пережити цей непростий час.

Звертаємось до активних та небайдужих жителів, підприємців, керівників підприємств, установ та організацій нашого району і міста з пропозиціями допомогти в боротьбі з пандемією корона вірусу COVID- 19. Для об’єднання наших зусиль пропонуємо створити волонтерський штаб, який буде розгорнуто у разі погіршення епідемічної ситуації. Апарат Славутської райдержадміністрації разом із вами буде координувати роботу цього штабу.

Що робитиме волонтерський штаб:

- координація роз’яснювальної роботи;

- координація роботи з розповсюдження масок, дезінфекторів;

- допомога в розміщенні медичних працівників у квартирах та приватних оселях поблизу лікарень;

- організація підвезення медпрацівників до лікарні і додому;

- доставка продуктів ізольованим людям, малозабезпеченим і людям з інвалідністю;

- допомога в організації дотримання правопорядку та дотримання умов карантину.

Усім бажаючим стати волонтером штабу необхідно заповнити анкету та надіслати її на електронну адресу: slrda@slavuta-rda.gov.ua

Контактна особа: Рощук Світлана Петрівна

Телефони: 7-02-78  мобільний  096- 602- 61-54

Додатково інформуємо, що при КП «Славутська центральна районна лікарня                       ім. Ф.М. Михайлова» визначено рахунок для збору благодійних коштів, які будуть направлені на придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів. Долучитись до збору коштів на боротьбу з коронавірусом можна за реквізитами:

Спеціальний благодійний рахунок:

КП «Славутська ЦРЛ»

30000 м. Славута

вул. Ярослава Мудрого, 29 «г»

р/р UA593157840000026008301033561 в

ТВБВ №10022/0219

філії – Хмельницьке обласне управління

АТ «Державний ощадний банк України»

Код ЄДРПОУ 02004410     МФО 315784

АНКЕТА ВОЛОНТЕРА

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Електрона адреса

Додатковий канал зв’язку (профіль у соц.мережі)

Населений пункт (адреса)

Наявність особистого транспорту

Фах, освіта (факультет, спеціалізація)

Основні напрямки роботи

• Логістика (розповсюдження потреб лікарні, координація волонтерів-водіїв тощо)
  • Координація роботи з розселенням (залучення приватних помешкань, робота з лікарями щодо тимчасового переміщення)
  • Юридичний напрямок роботи (координація та підготовка роз’яснень для населення, допомога у всіх напрямках юридичної діяльності)
  • Координація  роботи щодо організації харчування лікарів та мало-захищених груп населення (робота з ресторанним бізнесом та мережами маркетів, аптек, питної води, кави тощо)

• Допомога в організації правопорядку та дотримання умов карантину в населених пунктах  Славутського району
  • Координація роботи волонтерів-лікарів (психологи та інші лікарі, інтерни, студенти мед. закладів)
  • ІТ – підтримка (розробка пошукових чат-ботів, сайту, інше)
  • Комунікації (смм, робота з населенням тощо)
  • Водій
  • Кур’єр
  • Хочу допомогти! Не знаю, як…
  • Інше

Я маю досвід в:  (написати, що Ви можете зробити по напрямках)

моя відповідь

Я пропоную: (які маєте ідеї по напрямках)

Я можу працювати ____ годин, або вільний час ____

моя відповідь

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на  обробку моїх персональних даних з цієї анкети.

_______________                _________________

П І Б                                                                                             підпис

«_______» _________________________2020р.                                                          __________________

підпис